iPhone’um neden SOS diyor? Ne anlama geliyor ve Wi-Fi araması nasıl ayarlanır

Sıradaki içerik:

iPhone’um neden SOS diyor? Ne anlama geliyor ve Wi-Fi araması nasıl ayarlanır

e
sv

Google Workspace için Gemini resmi olarak burada

22 Şubat 2024 23:20

Google, yapay zekayı her yerdeki çalışanlara ulaştırma çabalarını sürdürürken Gemini AI platformunu her ölçekteki işletmenin kullanımına sunmaya yönelik hamlelerini açıkladı.

İlk olarak birkaç gün önce duyurulduğu üzere şirket, Google Workspace için Duet AI teklifini resmi olarak “Gemini Business” ve “Gemini Enterprise” olmak üzere iki yeni abonelik planıyla işletmelere sunulacak olan Gemini for Google Workspace olarak yeniden markalaştırdı.

Bu hamle, Google Docs, Sheets, Slides ve Meet gibi ofis yazılımlarını kullanan müşterilerin artık tüm günlük iş görevleri için Gemini AI araçlarından yararlanabilecekleri ve kullanabilecekleri anlamına geliyor.

Çalışma Alanı için Google Gemini

Google Workspace Genel Müdürü ve Başkan Yardımcısı Aparna Pappu, haberi duyuran şirket blog yazısında, “Geçtiğimiz yıl bir milyondan fazla kişi ve binlerce şirket Workspace’teki üretken yapay zekayı kullanarak sadece daha fazla iş yapmak için değil, daha önce hiç yapmadıkları şeyleri yapmak için de kullandı” dedi.

“Bu yeni inovasyon dalgasını benimserken, Gemini’nin insanların daha yaratıcı olmalarına, üretkenliklerini artırmalarına ve çalışma şekillerini dönüştürmelerine yardımcı olacak tüm yolları görmek için sabırsızlanıyoruz.”

 

İşletmeler ayrıca Gemini ile yeni bir bağımsız, kurumsal odaklı deneyim aracılığıyla sohbet edebilecekler. Gemini Business ve Gemini Enterprise müşterileri tarafından kullanılabilecek olan yeni deneyim, şirketin “anlayışlı ve uzman yanıtlar” sağlayacağını söylediği Gemini 1.0 Ultra’yı kullanıyor.

Veri eğitimi konusundaki endişeler artarken Google, yeni teklifinin kurumsal düzeyde veri korumasıyla güvence altına alındığını, yani Gemini ile yaptığınız konuşmaların kendi LLM’lerini eğitmek veya herhangi bir reklam amacıyla kullanılmayacağını belirtiyor.

Yeni Gemini planları şu anda işletmeler tarafından kullanılabilirken, Google önümüzdeki birkaç hafta içinde bunları eğitim müşterilerine de sunmak için çalıştığını ekledi.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!