Kaçırmak İstemeyeceğiniz Bazı Film Ve Diziler Eylül Ayında Netflix’ten Kalkıyor

Sıradaki içerik:

Kaçırmak İstemeyeceğiniz Bazı Film Ve Diziler Eylül Ayında Netflix’ten Kalkıyor

e
sv

Google Pixel Watch 2 Tanıtımı- yeni tasarım, sensörler ve IP68 derecesini ortaya koyuyor-

09 Eylül 2023 23:07

Google’ın bir sonraki Pixel lansman etkinliği 4 Ekim Çarşamba gününe kadar olmayacak, ancak teknoloji devi şimdiden neler bekleyebileceğimize dair ipuçları veriyor – ve bunların sonuncusu Pixel Watch 2 için kısa bir tanıtıcı video şeklinde geliyor.

Teaser video , baktıkça akıllı saat hakkında daha fazla şey ortaya koyuyor. Hemen göze çarpan şey, cihazın estetiğinin biraz değiştirildiği ve dijital kurma kolunun ekranla daha aynı hizada durduğu.

Bu videoda Pixel Watch 2’nin arkasına daha yakından baktığınızda sensörlerin orijinal Pixel Watch’a kıyasla farklı bir düzenlemeye sahip olduğunu göreceksiniz. Bu kısa klipten herhangi bir ayrıntı elde edemiyoruz, ancak yükseltmeler yolda gibi görünüyor.
Yeni sensörlerden daha önce de bahsedilmişti ve bir olasılık da Pixel Watch 2’nin Fitbit’ten gün boyunca stres seviyenizi sürekli olarak takip edebilen sürekli elektrodermal aktivite sensörünü ödünç alması.


IP68 derecesi
Gerçekten dikkat ediyorsanız, videoda Pixel Watch 2’nin arkasında IP68 derecesinin de gösterildiğini fark edeceksiniz. Orijinali 10 dakika boyunca 50 metreye kadar su geçirmezdi – yüzmeye karşı koruma için 5ATM standardı – ancak şimdi toz korumasının da eklendiği görülüyor.

Son bir bilgi kırıntısı: videonun altındaki küçük metin, Pixel Watch 2 ön siparişlerinin Google’ın donanım lansman etkinliği için rezerve ettiği tarih olan 4 Ekim’de satışa sunulacağını doğruluyor.

Pixel Watch 2’nin Google Pixel 8 ve Google Pixel 8 Pro ile birlikte tanıtılmasına neredeyse bir ay kala, muhtemelen hem giyilebilir cihaz hem de akıllı telefonlar için bu ipuçlarından ve tanıtımlardan daha fazlası gelecektir.

Önceki söylentilere gelince, Pixel Watch 2 ile beklediğimiz en önemli değişikliklerden biri bir işlemci yükseltmesi. Bu yalnızca takılabilir cihazdan daha hızlı performans anlamına gelmekle kalmayacak, aynı zamanda daha iyi güç verimliliği ve daha iyi pil ömrü sağlayacaktır.

 

Daha fazla haber için;

ASUS Vivobook S 15 OLED BAPE® Edition Teknoloji ve sokak modasını buluşturan tasarım

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!