Disney Plus, her hesap için aynı anda 4 yayın ve 4K görüntü sağlayacak

Sıradaki içerik:

Disney Plus, her hesap için aynı anda 4 yayın ve 4K görüntü sağlayacak

e
sv

En Popüler 5 Android Oyunu

27 Ağustos 2019 09:00

PUBG Mobile

PUBG Mobile‘in gerçekten bir tanıtıma ihtiyacı var mı? 2017 yılında piyasayı alt üst eden battle royale oyunu, hem iOS hem de Android oyuncuları için mobil biçimde kullanıma sunulmuştur. Size sadece 87,00 TL’ye mal olacak PC ve konsol varyantının aksine, mobil varyantı isesadece kozmetik marketi ile ücretlendirilmiştir.

Ancak bazıları, bir mobil cihazda deneyimin kötü olduğunu varsayarken, F2P mobil oyunu aslında ana oyuna transfer edilmesini görmek istediğimiz bir mekaniği içeriyor. En önemlisi, yağma yapılırken, faydalı ekler ve eşyalar otomatik olarak toplanacak ve donatılacak – PUBG‘de bulunan sayısız silah ekelentilerinden emin olamayanlar için idealdir.

Minecraft

Minecraft, İsveçli oyun geliştiricisi Markus Persson tarafından yaratılan bir sanal video oyunudur. Oyun, oyuncuların yaratıcılık gerektiren 3D prosedürel olarak oluşturulmuş bir dünyada çeşitli bloklarla inşa etmelerini sağlar. Oyundaki diğer aktiviteler arasında keşif, kaynak toplama, işçiliği ve mücadele sayılabilir. Oyuncuların dünyayı inşa etmek ve sağlıklarını korumak için kaynaklar edinmesi gereken bir hayatta kalma modu ve oyuncuların birlikte kurabilecekleri sınırsız kaynaklara sahip olduğu yaratıcı bir mod dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, oyun değiştiren çoklu oyun modları da mevcuttur.

Clash of Clans

Clash of Clans, Fin oyun geliştiricisi Supercell tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir freemium mobil strateji video oyunudur. Oyun 2 Ağustos 2012’de iOS platformlarında ve 7 Ekim 2013’te Android için Google Play’de yayınlandı.

Oyun, oyuncunun bir köy şefi olduğu fantastik temalı bir dünyada geçer. Clash of Clans, oyunculara oyunun savaş özellikleriyle diğer oyunculara saldırmaktan elde edilen kaynakları kullanarak kendi kasabalarını kurma görevini verir. Ana kaynaklar altın, iksir ve karanlık iksirdir. Oyuncular daha sonra birlikte Klan Savaşlarına katılabilen klanlar, elli kişiden oluşan gruplar oluşturabilir, bağış yapabilir, asker alabilir ve birbirleriyle sohbet edebilirler.

Clash Royale

Clash Royale, iki veya dört oyuncu (1v1 veya 2v2) içeren oyun modlarına sahiptir. Oyuncular karşı kuleleri veya ani bir zafer için “Kral Kulesi“ni yok etmeyi amaçlarlar. Üç dakika sonra, hem oyuncular hem de takımların her ikisi de eşit miktarda kron alırsa maç uzatmalara gider ve rakip kuleyi yok eden oyuncu anında kazanır. Uzatmalar sonrası, beraberlik gerçekleşir.

Fortnite

Fortnite, Epic Games tarafından geliştirilen ve 2017 yılında piyasaya sürülen bir çevrimiçi video oyunudur. PUBG gibi Fortnite da bir battle royale oyunudur. 100 kişiye kadar olan oyunlada en son hayatta kalan kişi kazanır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!