Sci-Fi Characters (Pack) İncelemesi

Sıradaki içerik:

Sci-Fi Characters (Pack) İncelemesi

e
sv

En iyi Akıllı Saat 2021: Bugün Satın Alabileceğiniz En İyi Giyilebilir Ürünler

02 Ekim 2021 11:00

Bileğiniz için en iyi akıllı saatler listesi burada!

En iyi akıllı saati istiyorsanız, tüm işlemlerin gerçek bir jakını arıyorsunuz. Sağlığınızı takip edecek, egzersiz yaparken eforunuzu takip edecek, şarjlar arasında uzun süre dayanacak, el feneri ve zamanlayıcı gibi faydalı araçlara sahip olacak ve belki de en önemlisi makul bir fiyata sahip olacak bir saate ihtiyacınız var.

Belirli akıllı saatlerin belirli telefonlarla uyumluluk açısından sınırlı olduğunu unutmamalısınız. Örneğin, bir Apple Watch’u en iyi Android telefonlardan biriyle kullanamayacaksınız.

Uyumluluk, bir akıllı saat satın alırken göz önünde bulundurmanız gereken en önemli şeylerden biridir, ancak GPS, EKG veya iyi pil ömrü gibi ihtiyacınız olan özelliklere sahip olup olmadığını da kontrol edin.

En iyi akıllı saatlerin her birini incelediğimizde tasarım, özellik seti, pil ömrü, performans, fitness akıllıları, fiyat ve daha fazlasını göz önünde bulunduruyoruz. Bu nedenle bir satın alma için önemli olan faktör ne olursa olsun, bunu dikkate aldığımızdan emin olabilirsiniz.

Apple Watch SE

En iyi akıllı saat… ama bir iPhone’a ihtiyacınız olacak. Apple Watch SE, şu anda paranın satın alabileceği en iyi akıllı saattir. Ancak bir iPhone’unuz varsa, sizin için yalnızca doğru seçimdir. Bir Android telefonunuz varsa, bu listedeki ikinci seçeneğimiz için aşağı kaydırın.

Bir iPhone’unuz varsa, Apple Watch 6’nın neden en iyi akıllı saat unvanını almadığını merak edebilirsiniz. Bunun nedeni, Apple Watch SE’nin akıllı saatin yapabileceği hemen hemen her şeyi yapmasıdır. Ancak çok daha düşük bir fiyata.

Apple Watch SE, şu anda diğer akıllı saatlerde elde edemeyeceğiniz bazı üst düzey teknik özellikler, üst düzey tasarım ve çok çeşitli özelliklerle birlikte gelir. Pil ömrü piyasadaki en iyi seviyede değil ve her zaman açık olan bir ekran da yok. Ancak bir sonraki bilek arkadaşınız için paranızın tam karşılığını almak istiyorsanız Apple’ı tercih etmelisiniz.

2. Samsung Galaxy Watch 4

En iyi Samsung akıllı saat demek yanlış olmaz. Samsung Galaxy Watch 4, çevresinde çok fazla yutturmaca olan bir giyilebilir cihazdır. Bu, Samsung’un son modeller için Tizen’i kullanmış olan Wear OS’ye geri döndüğünü görüyor. Ancak bu bildiğiniz gibi Wear OS değil – Samsung ile birlikte tasarlanan ve üstte çok Tizen benzeri bir dış görünüme sahip işletim sistemine yeni bir bakış.

Bu, Wear OS’nin işlevselliği ve uygulamaları ile Tizen’in görünümü ve hissiyatı ile her iki dünyanın da en iyisini elde edeceğiniz anlamına gelir.

Bu harika performansa, rahat bir uyum, hafif bir yapı ve ilginç yeni vücut kompozisyonu ölçüm araçları olarak bulduğumuz şeyi ekleyin ve bu, özellikle sağlık ve zindeliklerini izlemek isteyenler için en iyi akıllı saati yapar.

Ancak bazı özellikleri Samsung telefon gerektirmesi ve iPhone desteği olmaması nedeniyle Samsung Galaxy Watch 4 herkese önerilecek bir cihaz değil. Ayrıca, yeni bir Galaxy Watch’ınız varsa, muhtemelen yükseltmeye değmez.

  3. Apple Watch 6

En iyi premium Apple Watch budur. Apple Watch 6, en iyi akıllı saat listesinde en üst sırada yer almadı. Ancak bu, bir iPhone’unuz varsa alabileceğiniz en iyi cihazdır. Neden Apple Watch SE’nin üzerinde değil? Çünkü bu seçenekten çok daha pahalı.

Apple Watch 6, Apple’ın telefonlarıyla sorunsuz bir şekilde çalışır ve iPhone serisine en az birkaç yıl bağlı kalmayı planlıyorsanız, dikkate almaya değer. Yine de Apple Watch 5 üzerinde büyük bir yükseltme değil. Kan oksijen izleme ve yükseltilmiş bir yonga seti gibi yeni özellikler var. Fakat büyük ölçüde aynı ekran ve tasarıma sahip benzer bir cihaz.

Tüm bunlar, bir Apple Watch’ın peşindeyseniz, bu şirketin şimdiye kadarki en iyisi, herhangi bir büyük yükseltme eksikliği hafif bir hayal kırıklığıyla karşılandı. Ancak Apple Watch 7’nin duyurulduğunu unutmayın. Bu yüzden bu listeye damgasını vurmasını bekleyin.

4. Fitbit Versa 3

Samsung veya Apple’dan bir şey istemiyor musunuz? Fitbit Versa 3 bileğiniz için en iyisi olabilir ve şirketin bu en yeni akıllı saati, fitness özelliklerine odaklanmak isteyenler için en iyi bilek arkadaşlarından biridir.

Yerleşik GPS var, takması rahat ve ekranın net bir görüntü ile izlenmesi kolay. Önceki Fitbit akıllı saatler gibi, bu da çoğunlukla zindeliğe odaklanıyor ve herkes için olmayacak. Ancak genel giyilebilir fanlar için Fitbit Versa 3 iyi bir seçenek ve bu listedeki diğer seçeneklerden bazılarından daha uygun fiyatlı.

5. Samsung Galaxy Watch 3

En iyi Tizen akıllı saat işte burada. Samsung Galaxy Watch 3, Android sahipleri için en iyi akıllı saatlerden biridir. Yine de bir iPhone ile çalışır. Bu, 2018’deki Galaxy Watch’ın devamı niteliğindedir ve bu cihazın tasarım öğelerinin çoğunu tutar. Ama bunları geliştirir.

Galaxy Watch 3, akıllı saatte gezinmeyi keyifli hale getiren benzersiz bir döner çerçeveye sahiptir. Bu, bu listedeki diğer en iyi akıllı saatlerin çoğunda yapmanız gereken ekranı kullanmaya çalışmaktan çok daha kolaydır.

Saatte mevcut olan uygulamalar, Wear OS veya watchOS’a göre daha sınırlıdır. Ancak yine de temel temelleri sunar ve Samsung, harika bir tasarıma ve çok daha fazla işlevselliğe sahip olmanın yanı sıra zindelik konusunda da iyi bir saat sağlamıştır.

Bunu bir iPhone ile kullanıyorsanız özellikler daha sınırlıdır. Ancak yine de bu cihazlarla uyumludur. Seçtiğiniz telefon buysa, bir Apple Watch düşünmenizi öneririz. Genel olarak, zindeliğinizi takip etmek, bileğinizde iyi görünmek ve çok daha fazlasını yapmak için bir akıllı saat arıyorsanız Galaxy Watch 3 tam pakettir.

 

 

 

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!