Teleperformance, Cloud Campus ile evden çalışmayı yeniden tasarlıyor

Sıradaki içerik:

Teleperformance, Cloud Campus ile evden çalışmayı yeniden tasarlıyor

e
sv

DJI Mavic Air 2 ipuçları ve püf noktaları; 1

07 Temmuz 2020 08:02

DJI Mavic Air 2 bizim en iyi dron olarak PCkoloji ekibimizin listesinde en üstünde yer alıyor.

Ancak uçurması nispeten kolay bir drone olsa da, Active Track 3.0 gibi özellikler sayesinde tamamen ustalaşmak biraz daha zor. Bu yüzden Mavic Air 2 oyuncağınızı ve hava fotoğrafçılığınızı bir üst seviyeye taşımanıza yardımcı olacak bu liste ipuçlarını ve püf noktalarını bir araya getireceğiz.

İniş minderi kullanın

Böylesine küçük bir drone olan Mavic Air 2, yere çok alçak oturur, bu da pervanelerinin Mavic 2 Pro ve Mavic 2 Zoom gibi diğer DJI dronlarına kıyasla daha düşük olduğu anlamına gelir . 

Bu, birçok durumda bir sorun değildir, ancak çimlere çıkıp inerken arka pervanelere müdahale edebilir. Buradaki tehlike, kısa çimlerin bile iniş ve kalkış sırasında drone’yu dengede tutabilmesidir ve bu da küçük bir kazaya neden olabilir.

Bunun için en basit ve en iyi çözüm, bir iniş paspası satın almaktır. Bu paspaslar fotoğrafik bir reflektör gibi katlanır, böylece küçük ve hafiftirler. Ayrıca, onları güvenli bir şekilde yere sabitlemek için üç zemin mandal içerirler. 

Drone için PGYTECH İniş Pedi, üç çap boyutunda mevcut olan uygun fiyatlı bir seçenektir: 55cm, 75cm ve 110cm. Mavic Air 2 için 55cm yeterlidir, ancak iniş için daha fazla alan istiyorsanız, 75cm versiyonunu öneririz (110cm seçeneği gereksizdir).

İniş paspaslarının bir tarafı turuncu, diğeri mavi, böylece görsel olarak hangi tarafı tercih edeceğinizi seçebilirsiniz. Paspasın bir başka avantajı da, Eve Dönüş işlevine basmanız gerekiyorsa, drone tarafından kaydedilmesi son derece net bir iniş noktası olmasıdır.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!