Twitter, Podcast’leri Blue Abonelerine Dağıtmaya Başladı

Sıradaki içerik:

Twitter, Podcast’leri Blue Abonelerine Dağıtmaya Başladı

e
sv

ChromeOS, macOS’un En İyi Görüntülü Görüşme Özelliklerinden Birini Kopyalıyor

13 Eylül 2022 15:00

Raporlara göre Google, ChromeOS görüntülü görüşme arayüzünü bir dizi yeni özellikle yükseltmek üzere olabilir.

Teknoloji devleri ve hatta daha az bilinen şirketler, pandeminin başlangıcından bu yana evde çalışmanın artmasının ardından son yıllarda önemli ölçüde büyüyen pazar alanında en iyi video konferans platformunu sağlamak için mücadele ediyor.

Google, Meet görüntülü arama aracıyla çok sık uğraşıyor, ancak en son özellikler şirketin kendi donanımı (veya en azından ChromeOS çalıştıran makineler) için ayrılabilir.

9to5Google tarafından bildirildiği üzere, yeni bir kod değişikliği, ana cihazın yükü kaldıracak kadar güçlü bir 11. veya 12. nesil Intel işlemciye sahip olması koşuluyla, arka plan bulanıklığının şirketin kendi işletim sistemindeki video araçlarına doğru yolda olabileceğini gösteriyor.

ChromeOS web kamerası

9to5Google ayrıca, şirketin ChromeOS için birçok yeni Pixel telefonunda bulunan portre yeniden aydınlatma aracını test ediyor olabileceğini belirten bazı yeni kodlar hakkında bir yorum buldu.

Apple’ı ele geçirmek için, Apple’ın M serisi silikonunun çalışmasını gerektiren macOS ve iPadOS Center Stage’e bir rakip görmemiz de mümkün. Artık üretimi durdurulan Google Duo’da Otomatik Çerçeveleme’yi zaten gördük, bu nedenle özelliğin reenkarne olduğunu ve rafine edildiğini görmek makul bir beklentidir.

Video kamera arayüzünde yapılan bazı önemli güncellemelerin yanı sıra, kodda, kararsız veya güvenilmez ağ bağlantıları için olası bir uyarı da dahil olmak üzere, daha az önemli başka değişiklikler bulundu.

Yaşam maliyeti tüm zamanların en yüksek seviyesindeyken bu, Google’ın macOS ve Windows kullanıcılarını istikrarlı bir şekilde büyüyen ve şimdi akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar ve çok sayıda akıllı ev teknolojisinden oluşan kendi ekosistemine çekmeyi umduğunun bir işareti olabilir. hepsi birlikte entegre olacak şekilde tasarlanmıştır.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!