Türkiye için 5G tarihi açıklandı

Sıradaki içerik:

Türkiye için 5G tarihi açıklandı

e
sv

Asus ROG Swift PG279Q

20 Kasım 2018 18:00
Özellikle oyun tutkunlarının ihtiyaçları için geliştirilen Asus ROG Swift  PG279Q , 27 inç büyüklüğünde WQHD olarak tabir edilen 2560×1440 piksel çözünürlüğe sahip. NVIDIA-SYNC teknolojisine sahip olan monitör dünyada ilk kez 165 Hz tazeleme oranı ile dikkat çekiyor.
IPS ekran teknolojisini kullanan monitör, hem yatay hem dikey olarak kullanılabiliyor. Monitöre aynı zamanda öne arkaya belli bir açıda eğim de verilebiliyor. Böylece oyuncunun en uygun pozisyanu bulabilmesi de sağlanıyor.
178 derece görüntü açısına ve 4 ms tekpi süresine sahip olan monitörün üzerinde 2 adet USB 3.0 bağlantısı yer alıyor. Bu bağlantılar sayesinde telefon gibi cihazlar şarj edilebiliyor. Monitörün bağlantısı ise HDMI ya da DisplayPort üzerinden yapılabiliyor. Bu da farklı cihazlarla farklı bağlantı yöntemleriyle iletişim kurulabileceği anlamına geliyor.
Oyun tutkunlarının ihtiyaç duyabileceği bazı özellikler de monitöre eklenmiş. Asus tarafından geliştirilen özel bir yazılım oyun içinde iken FPS durumunu gösteriyor. Ayrıca ekranda ne kadar süredir o oyunun oynandığını gösteren bir sayaç da yer alıyor.
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!