Google Fi, Müşterilerini Verilerinin Güvenliğinin İhlal Edildiği Konusunda Uyarıyor

Sıradaki içerik:

Google Fi, Müşterilerini Verilerinin Güvenliğinin İhlal Edildiği Konusunda Uyarıyor

e
sv

Apple’ın MLS Season Pass İle Her Oyunu Nasıl Yayınlayabilirsiniz?

02 Şubat 2023 11:35

Apple TV uygulaması aracılığıyla ayda 15 ABD Doları veya sezon başına 99 ABD Doları.

Apple, geçen yıl haftalık Major League Baseball oyunlarıyla canlı sporlarla uğraştı, ancak şimdi şirket şimdiye kadarki en iddialı teklifini piyasaya sürüyor. Bugün şirket, futbol taraftarlarının 2023 sezonunun her maçına, Ligler Kupası’na ve hem MLS Next Pro hem de MLS Next maçlarına kesintisiz erişim sağlayan bir abonelik olan MLS Season Pass’i piyasaya sürüyor. Bugün kaydolabilir ve arşivlenmiş içerik kitaplığını izlemeye başlayabilirsiniz, ancak ilk oyunlar 25 Şubat’ta başlıyor.

MLS Season Pass, şirketin çeşitli aygıtlarında, oyun konsollarında, akış aygıtlarında, set üstü kutularında, akıllı TV’lerinde ve web’de Apple TV uygulaması aracılığıyla yayınlanacak. O yazılım parçasını bulduğunuz her yerde aboneliğe erişebileceksiniz. Akış planı, sezon için aylık 15 ABD doları veya 99 ABD dolarıdır. Bir Apple TV+ müşterisiyseniz, ayda 13 ABD doları veya sezon başına 79 ABD doları olan indirimli fiyatlardan yararlanacaksınız. Dahası, bir MLS kulübü için sezonluk bilet sahibi olan hevesli hayranlar, her şey dahil yayın aboneliğine ücretsiz olarak sahip olacak. Apple’ın MLS ile olan bağı, 10 yıllık bir anlaşmanın parçası, bu nedenle ABD liginin oyunları yakın zamanda başka bir ağa veya akış hizmetine gitmiyor.

Henüz taahhütte bulunmak isteyip istemediğinizden emin değilseniz, zaten akış halinde olan isteğe bağlı içeriğin “çoğunluğu” ücretsiz olarak kullanılabilir. Daha da önemlisi, Apple açılış haftasonunda her oyunu ücretsiz olarak sunacak ve bunu haftalık ücretsiz oyunlarla takip edecek. İsteğe bağlı öğelerden oluşan bu kitaplık, 2019 yılına kadar uzanan arşivlenmiş maçları, belgesel tarzı hikayeleri, geçen sezonun en iyi anlarını ve küratörlüğünde önemli anları içerir.

Her takımın öne çıkanları, program bilgilerini ve arşivlenmiş maçları içeren bir kulüp sayfası vardır. Takip etmek istediğiniz takımları seçtiğinizde, maç hatırlatıcıları Apple TV uygulamasının Sıradaki bölümünde görüntülenecektir. Sezon yaklaşırken, oyun önizlemeleri ve takıma özel diğer içeriklerden haberdar olacaksınız. Maçlar sırasında güncellemeler iPhone kilit ekranınızda Canlı Etkinlikler aracılığıyla gösterilir.

Apple, her maç için İngilizce ve İspanyolca yorumcu ekipleri taahhüt etmiştir. Ek olarak, MLS Season Pass, ligin Kanada kulüplerini içeren maçlar için Fransızca sunacak. Apple, çok çeşitli deneyimli yayıncılar ve eski oyuncular da dahil olmak üzere yaklaşık 50 spikerden oluşan bir ekibi duyurdu. Maurice Edu, Cobi Jones, Taylor Twellman, Lori Lindsey ve Danielle Slaton bunlardan sadece birkaçı. MLS Season Pass, oyunlara ek olarak canlı maç öncesi, devre arası ve maç sonrası analizinin yanı sıra devam eden maçlarda canlı incelemeler ve her maçtan önemli anların ayrıntılı tartışmalarını sunacak.

İlginç bir şekilde Apple, akış planının bir parçası olarak radyo yayınları da sağlayacak. Yayın ekibini umursamıyorsanız veya en sevdiğiniz kulübün radyo ekibini dinlemeyi tercih ediyorsanız, o alternatif sesi seçebilirsiniz. Şirket, sesin canlı aksiyonla senkronize olacağına söz veriyor, böylece onu seçerseniz gerçek bir yedek olacak. Apple’ın henüz duyurmadığı en önemli şeylerden biri akış kalitesidir. Şirket, “tam üretim planının” sezon başlamadan önce duyurulacağını ve umarım bu bilgiyi içereceğini söylüyor. Apple’ın haftalık MLB oyunları 1080p’de 60 fps’de yayınlandı, ancak MLS Season Pass kelimenin tam anlamıyla her maçı içeren çok daha ayrıntılı bir çalışma olduğundan, belki şirket bizi şaşırtacak ve 4K’ya yükseltecek.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!