Twitter’ın Blue Aboneliği Daha Ucuz Bir Yıllık Seçenek Kazanıyor

Sıradaki içerik:

Twitter’ın Blue Aboneliği Daha Ucuz Bir Yıllık Seçenek Kazanıyor

e
sv
avatar

Mert Oduncu

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Apple, HomePod mini’nin uykuda olan sıcaklık sensörünü etkinleştiriyor.

Ek akıllı ev özelliklerine sahip olmak için ikinci nesil büyük HomePod’u satın almanız gerekmeyebilir; bunlar, sahip olduğunuz hoparlörde zaten mevcut olabilir. MacRumors, Apple’ın HomePod ürün karşılaştırma bölümünün artık HomePod mini’nin tıpkı daha pahalı muadili gibi bir sıcaklık ve nem sensörüne sahip olduğunu söylediğini belirtiyor. Sensörün 2020’de piyasaya sürülen mini’den bu yana uykuda olduğu göz önüne alındığında, Apple’ın işlevselliği daha uygun fiyatlı donanımda etkinleştirdiği görülüyor. Apple’a daha fazla ayrıntı sağlayıp sağlayamayacağını sorduk.

Sıcaklık ve nem sensörü, akıllı ev cihazlarını iç koşullara göre kontrol etmenizi sağlar. Örneğin, akıllı panjurlarınızı çok ısındığında otomatik olarak kapatabilirsiniz. HomePod mini’nin, duman ve karbon monoksit alarmlarını algılayabilen ve bildirimler gönderebilen ses tanıma güncellemesini aldığı zaten biliniyor. Bu yazılım ilkbaharda gelir.

Ham hoparlör kalitesinin yanı sıra daha büyük HomePod’u satın almak için hala nedenler var. HomePod mini ile oda algılama veya uzamsal ses elde edemezsiniz. Diğer her şey için, yine de mini işinizi görecektir. Soru, herhangi bir genişletilmiş işlevin bir satın alma işlemini kesinleştirmek için yeterli olup olmadığıdır. Amazon Echo hoparlörler yıllardır sıcaklık sensörlerine sahiptir ve Apple Music’i de çalabilirler. Google’ın Nest Audio’su sensör teknolojisine sahip değil, ancak daha iyi ses çıkarması gerekiyor. Apple ekosistemiyle daha sıkı entegrasyonunu seviyorsanız mini en mantıklısı.

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!