Samsung Galaxy Z Fold 5, Z Fold 4’e Göre Büyük Kamera Yükseltmesine Sahip Olabilir

Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy Z Fold 5, Z Fold 4’e Göre Büyük Kamera Yükseltmesine Sahip Olabilir

e
sv

Xiaomi’nin Samsung Galaxy S23 Ultra Rakibi Hala Uzakta Olabilir

0 okunma — 17 Ocak 2023 12:00

2023’ün en iyi telefonlarından ikisi yılın ilk yarısında piyasaya sürülebilir, Samsung Galaxy S23 Ultra’nın 1 Şubat’ta çıkması bekleniyor ve Xiaomi 13 Ultra’nın bundan bir süre sonra çıkması bekleniyor, ancak en son sızıntılar bekliyor olabileceğimizi gösteriyor Bu dikkate değer Galaxy S rakibi için beklenenden daha uzun.

Saygın bir sızıntı kaynağı olan Digital Chat Station’a göre Weibo’da (NotebookCheck aracılığıyla) yayınlanan bir gönderiye göre, Xiaomi 13 Ultra muhtemelen Mart ayına kadar gelmeyecek ve başka bir kullanıcı muhtemelen Nisan ayı başlarında piyasaya sürüleceğini söylüyor.

Bu, Samsung’a, Xiaomi’nin S23 Ultra rakibi karaya çıkmadan yaklaşık iki ay önce ve belki de dünyanın çoğu için daha da uzun bir süre önce net bir pist sağlar, çünkü Nisan lansmanı yalnızca Çin için olabilir – diğer bölgeler muhtemelen Xiaomi 13 Ultra’yı daha sonra alabilir. Xiaomi’nin bazı telefonları için yaptıklarına dayanmaktadır.

Bu tesadüfen, Xiaomi 13 Ultra’yı 27 Şubat’ta başlayacak büyük bir ticaret fuarı olan MWC 2023’te muhtemelen göremeyeceğimiz anlamına geliyor.

Yine de Digital Chat Station aynı gönderide Oppo Find X6 serisinin ve Honor Magic 5 hattının MWC ile aynı hizada olacak şekilde Şubat sonu veya Mart başında duyurulmasını beklediklerini söyleyerek, diğer bazı Çinli telefonlar daha erken gelebilir.

Analiz: Xiaomi 13 Ultra adının hakkını verebilir

Adında ‘ultra’ olan telefonların son teknoloji, özelliklerle dolu cihazlar olacağına dair bir beklenti var ve Xiaomi 13 Ultra hakkında duyduklarımıza göre kesinlikle bu olabilir.

Örneğin, dört lensli bir kamerası olabileceğini duyduk; birincil snapper için bir inçlik bir sensörle tamamlandı (önceki Xiaomi 12s Ultra gibi), bu da mükemmel fotoğraflar çekmesine yardımcı olmalı.

Ayrıca, diğer birçok alanda Xiaomi 13 Pro ile eşleşeceği veya daha iyi olacağı kesin ve bu telefon zaten tanıtıldı. Dolayısıyla, en azından bir Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti, muhtemelen büyük bir QHD+ ekran ve son derece hızlı şarj bekleyebileceğimizi biliyoruz; Xiaomi 13 Pro, 120W’a kadar şarj edebildiği için.

Bu nedenle, en iyi Android telefonlardan birini istiyorsanız ve Samsung’ta satılmıyorsanız, Xiaomi 13 Ultra beklemeye değer olabilir.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!