En İyiler Technology

Yılın En İyi Kablosuz Router’ları

En iyi kablosuz yönlendiricilerle daha iyi yayın yapın, oyun oynayın ve gezinin. En iyi routerlar ağ sorunlarını ve yavaşlamaları geçmişte bırakır. Bu cihazlar, güçlü ve sürekli bir sinyal sağlarlar. Bunun..

Yılın En İyi Kablosuz Router’ları

En iyi kablosuz yönlendiricilerle daha iyi yayın yapın, oyun oynayın ve gezinin.

Best wireless routers

En iyi routerlar ağ sorunlarını ve yavaşlamaları geçmişte bırakır. Bu cihazlar, güçlü ve sürekli bir sinyal sağlarlar. Bunun yanı sıra harika özelliklere sahip ağ yönetimi araçları, birden çok bağlantı noktası ve akıllı ev desteği ile harika ağ performansı sunar.

Ağınızı güçlendirmek veya kapsama alanını genişletmek için mevcut ağınızı en iyi Wi-Fi genişleticilerden biriyle desteklemek gerekli olabiliyor. Bu çözüm yeterli görünse de, ağınızdan sorumlu olması için düşük performans gösteren bir yönlendiriciye aldanabilirsiniz.

Tüm gün video konferans yapıyor, arkadaşlarınızla en iyi PC oyunlarını oynuyor veya en iyi Netflix şovlarını izliyor olmanız fark etmez. En iyi kablosuz yönlendiriciler, internet bağlantınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar. O halde bu en iyi kablosuz yönlendiricileri tanıma vakti!

1. Google Nest Wifi

 

En iyi 10 modem cihazı 2021 - Kartal 24

Google Wifi ve Home en sonunda bir arada. Google, son kurulumuyla Google Wifi hattında işleri bir üst seviyeye çıkarıyor. Yanlış anlaşılmasın; orijinal Google Wifi bugün hala en iyi kablosuz routerlar arasındadır. Ancak, akıllı ev hayatıyla ilgiliyseniz, Google Nest Wifi’ın saf dehasını takdir edeceksiniz. 2021’in sunduğu en iyi routerlardan biridir, Google Wifi’ı alıyor, ona Google Home’un yeteneklerini veriyor. Hepsini de daha şık ve daha çekici bir pakette sunuyor.  Akıllı bir hoparlördür. Hepsi Google Wifi’ın bilindiği ve basitliğiyle. Tebrikler…

2. Keenetic City

 

2010 yılında kurulan Keenetic sadece modem ve router üretimi yaptığı için asıl tek işleri bu diyebiliriz. Bundan dolayı da cihazları üst performans ile geliyor. Ayrıca fiyat bakımından uygun fiyatı ile fiyat-performans olarak en ideal cihaz diyebiliriz. City de 3 adet anten bulunuyor bu antenler AC750 2.4 GHz + 5 GHz Wi-Fi ile hassas 5 dBi PCB özellikleri mevcut. City ortamdaki duruma göre 2.4 ve 5 GHz bandları arasında otomatik olarak dağıtarak internet hızını sabit tutuyor. Dahili siber tehdit koruması, reklam engelleyici ve her cihaz için ayrı ebeveyn kontrol yapılandırması ise ekstraları diyebiliriz.

3. Asus ZenWiFi AX (XT8)

 

ASUS ZenWiFi AX (XT8) wireless router Gigabit Ethernet Tri-band (2.4 GHz / 5 GHz / 5 GHz) White - Ruuterid - Photopoint

Wi-Fi 6, routerlar ile buluşuyor. Asus, son zamanlarda bazı harika Wi-Fi 6 routerları piyasaya sürüyor. Bunları hemen hemen her ihtiyaç ve bütçeye uygun şekilde sunuyor. Asus ZenWiFi AX (XT8) ile, Wi-Fi 6’yı bağlantıdaki diğer son teknoloji olan örgü yönlendiricileri ile tanıştırmayı da başardı. Dışarıdaki daha pahalı seçenekler arasında yer almasına ve sizi iki ağ yönlendiriciyle sınırlıyor. Buna rağmen, Asus ZenWifi AX, 2.4’ü kullanarak bir veya iki ağ kurma seçeneği gibi, kurulumunda çok yüksek hızların yanı sıra bol esneklik sunuyor. Önyüklenecek mükemmel güvenlik özellikleriyle, ağ yönlendiricilere bakıyorsanız bu harika bir seçimdir diyebiliriz.

4. Asus RT-AX86U

ASUS predstavio RT-AX86U Dual-Band WiFi 6 ruter sa GeForce Now preporukom | AXE.RS

 

Her yönüyle etkileyici bir üst model bu. Asus her zaman mükemmel bir oyun merkezli cihaz serisine sahip olmuştur. Asus RT-AX86U bu geleneği sürdürmektedir. Standart yönlendiricilerle karşılaştırıldığında pahalı olsa da, rekabetçi fiyatlı bir Wi-Fi 6 routerdur. Wi-Fi 6’nın bağlanabilirliğin geleceği olduğu düşünüldüğünde, bu yönlendirici Asus için bir kazanç ve oyun severler için birinci sınıf bir ürün.

Bunun dışında oyuncular için 2.5 Gigabit Wan, özel bir “oyun” bağlantı noktası olarak bir ethernet bağlantı noktası atama yeteneği ve NVIDIA Geforce Now Bulut Oyun Optimizasyonu gibi bazı harika özelliklere sahiptir. Ayrıca oyuncular için 2.5 Gigabit Wan, özel bir “oyun” bağlantı noktası olarak bir ethernet bağlantı noktası atama yeteneği ve NVIDIA Geforce Now Bulut Oyun Optimizasyonu gibi bazı harika özelliklere sahiptir. Son olarak, ihtiyacınız olursa çok kullanışlı ebeveyn kontrolleriyle birlikte gelir.

5. Linksys Velop WiFi 6 AX4200

Linksys' Velop AX4200 WiFi 6 mesh sets sights on 8K and next-gen consoles - SlashGear

 

Akıllı tasarım ve hızlı performans sunan Linksys Velop WiFi 6 AX4200, Wi-Fi 6 ağ sistemlerinin uygun fiyatlı bir cihazdır. Bütçesinin hakkını veren, takdire şayan performans ve kullanım kolaylığı sağlayan mükemmel bir hizmet sunar. Ev ağınızın hızını ve bağlantısını iyileştirmek istiyorsanız, bu son teknoloji ürünü ağ sistemi ideal bir çözümdür. Bu özellikle, Wi-Fi 6 teknolojisi ile ağınızı geleceğe hazırlamaya hazırsınız demektir. Bilgisayardan anlayanlar, kullanımı kolay Linksys uygulamasını da takdir edeceklerdir.

Evinizin her köşesinde güçlü internet için neler yapmalıyım diyorsanız bu yazımızı okumanızı öneririz

okuma linki 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL