En İyiler

Yılın En İyi HP Dizüstü Bilgisayarları

Yüksek bir fiyat ödemek zorunda kalmadan mükemmel performans sunan şık bir ürün arıyorsanız, bir HP dizüstü bilgisayar sizin için mükemmel bir seçim olabilir. Bunun nedeni, nadir istisnaya rağmen, HP bilgisayarlarının..

Yılın En İyi HP Dizüstü Bilgisayarları

Yüksek bir fiyat ödemek zorunda kalmadan mükemmel performans sunan şık bir ürün arıyorsanız, bir HP dizüstü bilgisayar sizin için mükemmel bir seçim olabilir. Bunun nedeni, nadir istisnaya rağmen, HP bilgisayarlarının genellikle fiyat performans arasında mükemmel bir denge kurmasıdır.

En iyi HP dizüstü bilgisayarlar, yalnızca harika özelliklere sahip güçlü makineler değildir. Ayrıca makul fiyatlı, ince, çekici paketler halinde gelirler. Bu da onları büyük bir değer haline getirir. En iyi Dell dizüstü bilgisayarlara özellikle teknik özellikler ve güç açısından paralarının karşılığını fazlasıyla verir.

HP, mükemmel performans elde etmek için en pahalı yapılandırmalara yatırım yapmanıza gerek kalmamasını sağlar. İster üretkenlik odaklı iş dizüstü bilgisayarları, en iyi Chromebook’lar veya en iyi 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarlar için arayışta olun, HP’lerden biri size uyacaktır.

1. HP Elite Dragonfly G2

İkinci nesil HP Elite Dragonfly, en iyi HP dizüstü bilgisayar unvanını hala elinde tutuyor. 8GB-32GB’a kadar RAM özelliği vardır. HP’nin etkileyici iş dizüstü bilgisayarı, akıllı tasarımı, harika pil ömrü ve 2’si 1 arada hüneriyle geri döndü. Tabii ki, 11. nesil Intel Core yongaları, Intel Iris Xe grafikleri ve şimdi önceki Full HD modellerinden yükseltilen 4K ekranıyla her zamankinden daha güçlü. Burada sevilecek çok şey var. Herhangi bir üreticinin alabileceği mükemmel iş dizüstü bilgisayarı olmaya en yakın olabilir. Profesyoneller için tasarlandığından, kesinlikle yatırıma değer.

2. HP Spectre x360 (2021)

Bu yılın modeli parlak bir 13 inç dizüstü bilgisayarıdır. HP Spectre x360, yıllardır en iyi dizüstü bilgisayarlardan biri ve 2021 modeli de bu geleneği sürdürüyor. Şimdi iyi bir performans artışı sunmaktadır. Daha iyi entegre Intel Iris Xe grafikleri ile karşımıza çıkıyor. 11. nesil Intel Core işlemcilerle birlikte gelen HP Spectre x360 (2021) şimdi her zamankinden daha iyi. 8GB-16GB RAM özelliği seçenekleri sunmaktadır. 256 GB-2 TB’ ye kadar saklama alanı da özellikleri arasındadır.

Hâlâ kusursuz 2’si 1 arada tasarıma  ve bozulmamış taş kesimli kasaya sahip. Yani HP Spectre x360 (2021), şimdiye kadar yapılmış en iyi görünümlü 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarlardan biri. Pahalı olsa da, müthiş güvenlik özellikleri ve Bang & Olufsen hoparlörler gibi bazı mükemmel ekstralar da sunuyor. Performans ve genel kalite kadar estetiğe de önem veriyorsanız, bu dizüstü bilgisayar tam size göre.

3. HP Envy 14-eb0000na

İnce bir pakette mükemmel üretkenlik sağlıyor. Hem Ultrabook, hem de üretkenlik merkezi olan şık HP Envy 14-eb0000na, dizüstü bilgisayarından biraz daha fazla performans isteyen tüm profesyoneller için ideal bir seçimdir. 8GB-32GB RAM seçenekeleri sunar. Yalnızca ayrı grafiklerle değil, aynı zamanda size ekstra ekran alanı sağlayan muhteşem bir 1200p 16:10 ekranla gelir. Çoklu dokunmatik ekran yeteneği ve yüksek bir fiyat etiketi ile gelir. Buna rağmen Envy genel olarak bol miktarda güç, harika soğutma ve daha kaliteli makinelere uyacak görünüm türü ile mükemmel bir cihazdır.

4. HP ZBook Studio G7

Hem yaratıcılar hem de oyuncular için güçlü bir dizüstü bilgisayardır. Ham güç ve hafif bir gövde aynı cihazda buluşabilir. HP ZBook Studio G7 bunun kanıtıdır. Sağlam klavye ve fare kombinasyonunun yanı sıra mükemmel hoparlörleri de değerine çok şey katıyor. Nadir olsa da, şimdiye kadar ki en kapsamlı dizüstü bilgisayarlardan biri. Ve hareket halindeyken çok fazla güce ihtiyaç duyan yaratıcı profesyoneller için mükemmel bir seçimdir.

5. HP Envy 15 (2020)

HP Envy 15 (2020), Macbook Pro’dan uzaklaşmak isteyen yaratıcı profesyoneller için tasarlanmış olabilir. Bununla birlikte, satın alırken tüm özelleştirilebilir seçenekler sayesinde çok yönlülüğü, makul fiyatlı bir ultrabook veya oyun oynayabilecek bir ultrabook arıyorsanız, bir dizi farklı kullanım için ideal hale getirir. Intel i9’a kadar ciddi bir RAM ve depolamaya, ayrıca bir Nvidia GeForce RTX 2060 ve güzel bir 4K ekrana sahip olacak şekilde yükseltilebilir. Ayrıca, geliştirilmiş konfigürasyonunda bile, özellikle Dell veya Apple’ın benzer teklifleriyle karşılaştırıldığında iyi bir fiyata geliyor.

6. HP Chromebook 14

HP Chromebook 14, diğer Chromebook’lar kadar güçlü olmayabilir. Ancak bu küçük dizüstü bilgisayarın kollarında birkaç as var. Bu da en iyi HP dizüstü bilgisayarlar arasında hak ettiği yeri almasına yardımcı oluyor. Bu aslar, geniş ekran alanı ve taşınabilirlik arasında iyi bir denge sağlar. Bunun yanı sıra şaşırtıcı derecede mükemmel bir klavye ve iyi bir izleme dörtgeni içerir. Bu, ekranın canlı ve fiyat etiketinin de düşük olması alıcılara avantaj sağlıyor. Ortalama bir pil ömrü vardır. 4GB-8GB RAM seçeneği sunar. 16GB-64GB eMMC saklama alanına sahiptir.

 

 

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL