PlayStation VR 2 Sense

Sıradaki içerik:

PlayStation VR 2 Sense

e
sv

Yeni Xbox Series X Güncellemesi Tasarruf Etmenizi Sağlayabilir

16 Şubat 2023 22:27

Elektrik faturalarınızı düşürmenize yardımcı olabilecek yeni güç tasarrufu modları ekleyen “Carbon Aware” güncellemesi Xbox Series X için kullanıma sunuldu.

Bu yeni güncelleme ilk olarak Ocak ayında Xbox Insider üyelerine sunuldu, ancak artık tüm Xbox Series X sahipleri tarafından kullanılabilir durumda. Yeni güç tasarrufu modlarını kullanmaya başlamak için tek bir düğmeye basmak yeterlidir, yapmanız gereken tek şey, önceki uyku modunun yerini etkin bir şekilde alan ayarlar menüsünde “Anında Açılma”yı etkinleştirmek olacakMicrosoft, sistem için yeni kapatma ayarının 20 kata kadar daha verimli olduğunu iddia ediyor. Uyku modunda Xbox Series X’in 10-15W güç çekişinin aksine, yeni mod yalnızca 0,5W güç çektiğinden gerçekten de neredeyse 20 kat daha ekonomik.

Anında Açılma modu aracılığıyla, en iyi Xbox Series X oyunlarından bazılarını indirebilecek ve daha önce yaptığınız gibi ürün yazılımı güncellemelerini yükleyebileceksiniz, böylece oyun kumandasını bıraktığınızda sistem uykuda kalırken işler daha verimli hale geldi. Xbox Series X konsolunuzu oynarken artan elektrik faturaları sizi endişelendiriyorsa, bu güncelleme önümüzdeki aylarda sizlere çok yardımcı olabilir.

 

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!