Windows 11’in Fotoğraflar uygulaması yeni ve şık bir özelliğe daha kavuşuyor

Sıradaki içerik:

Windows 11’in Fotoğraflar uygulaması yeni ve şık bir özelliğe daha kavuşuyor

e
sv

Yeni Samsung Galaxy Fit 3 sızıntısı daha büyük bir ekran ve renk seçeneklerini ortaya koyuyor

20 Kasım 2023 00:00

Görünüşe göre Samsung, Samsung Galaxy Fit 3’ün piyasaya sürüleceğine dair yeni söylentilerle fitness takip cihazı pazarına geri dönüyor ve şimdi fitness takip cihazının tasarımı ve renk seçenekleri hakkında daha iyi bir fikrimiz var.

91mobiles (SamMobile aracılığıyla) tarafından üretilen resmi olmayan görseller, her şeyden önce, Samsung Galaxy Fit 2’dekinden (ön tarafta 1,1 inçlik dar bir ekranla gelen) önemli ölçüde daha büyük bir ekran gösteriyor.

Belirli bir boyut verilmiyor, ancak dikdörtgen ekran Galaxy Fit 2’den çok Apple Watch’a benziyor. Resimler daha önce sızdırılan diğer görüntülerle eşleşiyor ve yine sağ kenarda fiziksel bir düğme ve bir mikrofon deliği görebiliyoruz.

Yeni görüntülerden gri, altın ve siyah renk seçenekleri olacak gibi görünüyor – görebileceğiniz en gösterişli seçimler değiller, ancak ince tonlar hemen hemen her kıyafetle uyumlu olacakları anlamına geliyor.

Daha büyük ekran sayesinde Samsung’un ekrana daha fazla bilgi sığdırabileceğini ve belki de daha çeşitli saat yüzleri sunabileceğini varsayabiliriz. Samsung daha önce bu takip cihazlarına kendi ısmarlama yazılımını koymuştu ve bu durum Galaxy Fit 3 ile devam edecek gibi görünüyor.

Takip cihazı için 2024 lansmanı neredeyse kesin gibi görünüyor ve cihazın çeşitli düzenleyicilere de geldiğini gördük. Galaxy Fit 3’ün de biraz geciktiğini söylemek doğru olur – mevcut Fit 2 Eylül 2020’de piyasaya çıktı.

 

Daha fazla bülten için; 

Nvidia şimdiye kadarki en güçlü GPU’sunu tanıttı – hayır, bu yeni duyurulan H200 değil, 2024’e bağlı B100 Blackwell AI güç merkezi

 

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!