Akıllı Telefonlar

Xiaomi Mi Pro 11’e 80 Watt Kablosuz Şarjı Getirebilir!

Xiaomi, 2020’nin sonunda Mi 11 akıllı telefonunu tanıtarak Snapdragon 888 yonga setine sahip bir cihazı piyasaya süren ilk şirket oldu. O zamandan beri, şirketin şubat ayında bir Mi 11 Pro..

Xiaomi Mi Pro 11’e 80 Watt Kablosuz Şarjı Getirebilir!

Xiaomi, 2020’nin sonunda Mi 11 akıllı telefonunu tanıtarak Snapdragon 888 yonga setine sahip bir cihazı piyasaya süren ilk şirket oldu. O zamandan beri, şirketin şubat ayında bir Mi 11 Pro piyasaya sürmeye hazırlandığını ve seriyi daha da genişlettiğine dair sağlam raporlar ortaya çıktı.

Şimdi, Çin’den bir kaynağa göre, yeni Mi 11 Pro (veya Mi 11 Pro +) cihazda 80W kablosuz hızlı şarj olacak. Xiaomi bu teknolojiyi zaten geliştirdi, ancak telefonlara ulaşmadan önce yetkililerden alınması gereken onaylamaları tekrar gözden geçirmesi gerekiyor

.

 

Teknoloji bunu başarabilirse Mi 11 Pro dünyanın en hızlı kablosuz şarjına sahip olacak. 4.000 mAh’lik bir bataryayı özel bir standla doldurmanın 18 dakika sürdüğünü zaten biliyorduk, ancak bu karara varmadan önce Xiaomi Mi 10 Ultra’da görülen 120W kablolu şarjı da görmeyi beklemeliyiz

Yeni amiral gemisinin diğer söylentiler arasında, büyük bir dikdörtgene yerleştirilmiş daha iyi bir kamera kurulumu, 10x optik yakınlaştırma için bir periskop lens ve 120x hibrit yakınlaştırma yer alıyor. Ekran, QHD + çözünürlük, 120 Hz yenileme hızı ve 480 Hz dokunmatik örnekleme hızına sahip.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL