Giyilebilir Teknolojiler

Xiaomi FlipBuds Pro, adlı yeni Kullaklık ile karşımızda

Xiaomi, FlipBuds Pro adlı en yeni TWS kulaklıklarını duyurdu. Şirketin gerçek Aktif Gürültü Önleme özelliğine sahip ilk ses aksesuarı olduğunu söylemek istiyoruz. 11 mm’lik bir sürücü mükemmel ve Qualcomm’dan özel..

Xiaomi FlipBuds Pro, adlı yeni Kullaklık ile karşımızda

Xiaomi, FlipBuds Pro adlı en yeni TWS kulaklıklarını duyurdu. Şirketin gerçek Aktif Gürültü Önleme özelliğine sahip ilk ses aksesuarı olduğunu söylemek istiyoruz. 11 mm’lik bir sürücü mükemmel ve Qualcomm’dan özel bir amiral gemisi ses yongası ile geliyor.

Xiaomi FlipBuds Pro

ANC, Xiaomi çevredeki gürültüyü 40dB’ye kadar azaltabilir. FlipBuds Pro’nun üç mikrofonu var. Biri arama sırasında hoparlörün sesini alıyor, diğeri harici gürültüyü dinliyor ve izole ediyor, üçüncüsü de kullanıcının sesinin yanlışlıkla kapatılmamasını sağlıyor. Bunların tümü, çevresel sesleri dinleyen ve filtreleyen QCC5151 Bluetooth çipi tarafından etkinleştirilir. Böylece rüzgar sesini içeri almadığı için ses deneyimini bozmaz.

Xiaomi FlipBuds Pro

Bluetooth 5.2 bağlantı ile gelen cihaz. Bu çip sayesinde FlipBuds Pro, aptX Uyarlanabilir Dinamik Kodek Protokolünü de destekler. FlipBuds Pro, Xiaomi akıllı telefonlarını seçtiğiniz sürece düşük gecikme özelliğine sahiptir. Buna örnek olarak Mi Mix Fold, Mi 11 serisi, Mi 10 serisi, Redmi K40 serisi, Remdi K30 serisi, Redmi Note 9 Pro verilebilir.

Xiaomi FlipBuds Pro’nun pil kapasitesinden resmi web sitesinde bahsedilmiyor. Fakat marka tek bir şarjla 7 saat (ANC açıkken 5) ve toplam 28 saat oynatma süresi olduğunu iddia ediyor. Çantasında bir USB-C şarj bağlantı noktası var. Aynı zamanda kablosuz şarjı da destekliyor.

Xiaomi, FlipBuds Pro’yu Çin’deki web sitesinde çoktan sundu. Yalnızca Siyah renkte satılan kulaklıklar, yaklaşık 125 $

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL