Kaspersky, şirketlere ilk elden tehdit istihbaratı sağlamak için EclecticIQ ile iş birliği yaptı

Sıradaki içerik:

Kaspersky, şirketlere ilk elden tehdit istihbaratı sağlamak için EclecticIQ ile iş birliği yaptı

e
sv

Xiaomi 108 MP Kameralı 2 Yeni Telefon Üzerinde Çalışıyor

04 Şubat 2020 02:34

XDA-Developers ekibi Xiaomi markalı iki telefonun  build.prop dosyasını ele geçirmeyi başardı. Üzerinde çalışılan bu iki telefonun, Xiaomi Mi 10 and Mi 10 Pro olduğu biliniyor. Bu iki telefon MIUI galeri uygulamasının güncellenmesiyle birlikte adları 108 MP çözünürlükteki kameraya karıştığını söyleyebiliriz.

Xiaomi, Mi 10 telefonlarının Snapdragon 865 yonga seti ile güçlendirileceğini resmen doğruladı. Bu, 108MP kamerayı ilk getiren Mi Note 10 telefonlarının içindeki 700 serisi yonga setinden bir adım daha yükseldiği anlamını taşıyor.

Xiaomi Mi 10 Pro’nun 66W hızlı şarj ve 16GB RAM’e ek olarak, S865 yonga setine ve güçlü GPU’su ile birlikte 120Hz ekran yenileme hızına sahip olması bekleniyor. Pro olmayan telefon aynı 108MP kameraya ve yonga setine sahip olacak, ancak daha yavaş şarj kullanacağı söylentiler arasında.

Xiaomi’nin 24 Şubat’ta yapılması planlanan bir MWC etkinliği olsa da, Mi 10 telefonları önümüzdeki hafta salı günü Global modellerinin açıklanacağı veya en azından Çin sürümlerinin açıklanacağı tahmin ediliyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!