Genel

Wyndham yeni mobil uygulamasıyla teması azalttı, etkiyi artırdı:

Lightning Book ve In-Stay özellikleri eklendi  İSTANBUL, 2 Aralık 2020 – 90 ülkede bulunan yaklaşık 9 bin oteliyle dünyanın franchise veren en büyük şirketi Wyndham Hotels & Resorts, sınıfının en..

Wyndham yeni mobil uygulamasıyla teması azalttı, etkiyi artırdı:
Lightning Book ve In-Stay özellikleri eklendi 

İSTANBUL, 2 Aralık 2020 – 90 ülkede bulunan yaklaşık 9 bin oteliyle dünyanın franchise veren en büyük şirketi Wyndham Hotels & Resorts, sınıfının en iyi tasarım, kişiselleştirilmiş deneyimler, hesap yönetimi, oyunlaştırılmış deneyimler ve daha fazlasını bir araya getiren yeni mobil uygulamasını iOS ve Android platformlarında kullanıma sunduğunu açıkladı. 

İki platformun da uygulama mağazalarından indirilebilen yeni Wyndham uygulamasının sunduğu kullanıcı deneyimi, ziyaretçilerin önümüzdeki dönem için tatil tercihlerine ve 2021 seyahat planlarına ilham verecek şekilde yeniden tasarlandı. 

Uygulama, hem seyahat edenlerin, hem de otellerin pandemi şartlarının gerekliliklerine cevap verecek yenilikçi ve dijital çözümler aradığı bir dönemde, konaklama sırasında faydalanılabilecek ve teması azaltan özellikleri ön plana çıkarıyor. 

Wyndham Hotels & Resorts Dijital Hizmetler Kıdemli Başkan Yardımcısı Jessica Davidson, “Ziyaretçiler araçla ulaşabilecekleri konaklama imkanlarını her zamankinden daha çok tercih ediyor ve Wyndham; La Quinta® by 

Wyndham, Days Inn® by Wyndham ve Super 8® by Wyndham gibi yerleşmiş, ziyaretçilerin tanıdığı ve güvendiği markaların gücünü sunuyor. Bu uygulama tüm ziyaretçiler, özellikle de pandemi sırasında seyahat edenler açısından çığır açacak, bir yandan misafirlerin günümüzdeki beklentilerine cevap verirken, diğer yandan gelecek için sağlam bir temel oluşturacak özelliklere sahip” dedi. 

Seyahat edenler için sadelik ve inovasyon 

Wyndham’ın yeni mobil uygulamasının sunduğu başlıca imkanlar arasında rezervasyon yapmayı kolaylaştıran özellik ve işlevler de yer alıyor. 

  • • Mobil Check-In / Check-out – ABD genelinde yaklaşık 300 otelde bulunan ve daha da yaygınlaşması planlanan bu özellik sayesinde misafirler check-in ve check-out işlemlerini mobil olarak gerçekleştirebiliyor ve böylece otel personeliyle temaslarını azaltabiliyor. 
  • • Lightning BookSM – Karayoluyla seyahat edenler için tasarlanan bu özellik sayesinde misafirler en yakınlarındaki Wyndham otelini bulabiliyor ve konaklamaları için rezervasyonlarını yalnızca üç dokunuşla gerçekleştirebiliyor. Misafirler aynı zamanda otel ile aralarındaki mesafeyi gerçek zamanlı olarak takip edebiliyor ve tercih ederlerse rezervasyonlarını Wyndham Rewards® puanlarıyla da yapabiliyor. 
  • • Dijital Oda Anahtarı – Bu yıl ABD pazarında Wyndham Grand Bonnet Creek (Orlando, Florida) ve Wyndham Grand Rio Mar (Rio Grande, Porto Riko) gibi bazı tesislerde başlayacak uygulama sayesinde misafirler, oda anahtarlarını cep telefonları aracılığıyla dijital olarak teslim alabiliyor ve konaklamaları süresince kullanabiliyor. Uygulamanın daha çok yerde benimsenmeye başlamasıyla bu özelliğin önümüzdeki 12 ay içinde diğer otel ve resort tesislerde de yaygınlaşması bekleniyor. 

Sürükleyici bir deneyim 

Uygulamanın merkezinde yer alan özellikler, kullanıcıların o sırada nerede olduklarına ve ne yapmak isteyeceklerine bağlı olarak anlık ihtiyaçlarını öngörebilen ve bunlara uyum sağlayabilen kişiselleştirilmiş dokunuşlarla bezenmiş, yepyeni bir kullanıcı deneyimi inşa ediyor. 

  • • In-Stay Modu- Misafirler, mobil uygulamayı konaklamaları dahilindeki üç gün içinde açtığında ana sayfalarında konaklamalarıyla ilgili önemli detaylar, gezilecek yerler, mobil check-in mevcudiyeti ve daha fazlası gibi kendilerini en çok ilgilendiren bilgileri görebiliyor. 
  • • My App Passport – Misafirler, rezervasyon yapmak ve puan kullanmak gibi uygulama içi hedefleri yakaladıklarında seyahatleri sırasında edindikleri deneyimleri hatıra görselleri ve animasyonlar gibi unsurlar aracılığıyla takip edebiliyor. Önümüzdeki dönemde uygulamaya yeni hedefler ve görseller de eklenmesi bekleniyor. 
  • • Özel Teklifler – Misafirler, uygulamayı devam eden, yakın zamanda gerçekleştirecekleri veya tamamladıkları bir konaklama olmadığı bir sırada açtığında, isimleri ve Wyndham Rewards puan durumlarıyla karşılanıyor ve arama fonksiyonu ile en son promosyon tekliflerine ulaşabiliyor. Misafirler, tek bir dokunuşla tekliflerle ilgili daha fazla bilgi alabiliyor ve kayıtlarını aynı kolaylıkla gerçekleştirebiliyor. 
  • • Hesap Yönetimi – Misafirler, Wyndham Rewards profillerini ve konaklama tercihlerini kolayca güncelleyebilme, tercih edilen ödeme yöntemlerini ekleyebilme, geçmiş ve ilerideki konaklamaları görebilme, kişiselleştirilmiş teklifleri inceleyebilme ve daha fazlasını içeren sade ve kolay anlaşılır hesap yönetimi sayesinde seyahatlerinin tadını en iyi şekilde çıkarabiliyor. 

Davidson, sözlerine şunları ekledi: 

“Yeni uygulamamız, olabilecek en kritik dönemde geldi. Pandemi, dijital uygulamaların benimsenmesini hızlandırdı ve ziyaretçiler artık kolaylaştırılmış ve az temas gerektiren deneyimler bekliyor. Bu uygulama, binlerce franchise otelimizin bu beklentilere cevap vermesine yardımcı oluyor ve doğrudan rezervasyonun en hızlı ve en kolay yolunu açıyor. Böylece hem misafirlerimiz, hem de franchise otellerimiz açısından bir kazan-kazan durumu ortaya çıkıyor.” 

Wyndham Hotels & Resorts’un yeni mobil uygulaması Apple App ve Google Play mağazalarından indirilebiliyor. Daha fazla bilgi için lütfen wyndhamhotels.com/en-uk/wyndham-mobile-app adresini ziyaret ediniz. 

Wyndham Hotels & Resorts Hakkında 

Wyndham Hotels & Resorts (NYSE: WH), altı kıtada ve yaklaşık 90 ülkede bulunan yaklaşık 9 bin oteliyle, tesis sayısı bazında dünyanın franchise veren en büyük otel şirketidir. Wyndham, her ziyaretçiye hitap eden ve 804 bin odanın bulunduğu ağıyla, konaklama sektörünün hem ekonomi, hem de orta segmentinde lider bir konuma sahiptir. Super 8®, Days Inn®, Ramada®, Microtel®, La Quinta®, Baymont®, Wingate®, AmericInn®, Hawthorn Suites®, Trademark Collection®, ve Wyndham®, şirketin portföyünde yer alan 20 otel markasından bazılarıdır. Wyndham Hotels & Resorts aynı zamanda, otel yönetimi alanında da öncü bir hizmet sağlayıcıdır. Şirketin ödüllü sadakat programı Wyndham Rewards, 85 milyon kayıtlı üyesinin, puanlarını dünya çapında binlerce otelde, tatil köyünde ve devre tatil tesisinde kullanmasına olanak sağlamaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen www.wyndhamhotels.com adresini ziyaret ediniz. 

# # # 

Contact: 

Silvia de Candia 

Wyndham Hotels & Resorts EMEA 

+44 796 63 88 208 / EMEACommunications@wyndham.com 

Wyndham Hotels & Resorts Türkiye için FP İletişim 

+90 216 346 09 06 

can@fpiletisim.com / filiz@fpiletisim.com 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL