Genel Haberler Oyun

WoW Classic Serverları DDoS Saldırılarından Sonra Yeniden Açıldı

ABD, World of Warcraft Classic sunucularına yakın zamanda bir dizi DDoS saldırısı yapıldı. Blizzard’ın Kuzey Amerika müşteri destek ekibi, sunucuların tekrar çevrimiçi ve stabil olduklarını bildirdi. DDoS saldırı dalgası saat..

WoW Classic Serverları DDoS Saldırılarından Sonra Yeniden Açıldı

ABD, World of Warcraft Classic sunucularına yakın zamanda bir dizi DDoS saldırısı yapıldı. Blizzard’ın Kuzey Amerika müşteri destek ekibi, sunucuların tekrar çevrimiçi ve stabil olduklarını bildirdi.

DDoS saldırı dalgası saat 3: 00’da başladı BTS Kotaku raporları verdi ve UkDrillas adlı bir Twitter hesabı saldırıları yapan kişi olduğunu iddia etti. Twitter hesabı, her saldırıdan 30 dakika önce bir uyarı gönderdi, ancak hesabı askıya alındı ve twitler de silindi. Twitter hesabının DDoS saldırılarından gerçekten sorumlu olup olmadığına dair hiçbir onay gelmedi.

Saldırılar sırasında, Blizzard, sorunları Twitter üzerinden doğruladı ve kesintileri aktif olarak durdurmaya çalıştığını açıkladı. “Bazı çevrimiçi hizmetler, gecikme ve bağlantıların kopmasıyla sonuçlanan bir dizi DDoS saldırısından etkilenmeye devam ediyor” diyor tweet. “Bu bozulma etkileri, oyuncularımızın bir kısmı tarafından hissedildi ve oyun tecrübelerini etkiledi. Sabrınız için tekrar teşekkür ederim. ”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL