Netflixten Büyük Yenilik

Sıradaki içerik:

Netflixten Büyük Yenilik

e
sv

Windows 11’in Başlat Menüsündeki Yeni Değişiklikler

25 Temmuz 2023 15:02

Windows 11, Başlat menüsü için arayüzün bu bölümüne çok yararlı bir ekleme olabilecek yeni bir işlevsellik parçası ekleyebilir. 

 Twitter’da PhantomOfEarth tarafından vurgulandığı gibi, Windows 11’in (Geliştirme kanala) son önizleme yapıları, Başlat menüsünün (alt panel) önerilen bölümü için dosya önizlemelerini tanıttı. 

Bu oldukça şık, çünkü önerilen herhangi bir dosyanın üzerine geldiğinizde; Windows kullanmak isteyebileceğinizi düşünüyor ve ilgili ayrıntıları gösteren bir önizleme paneli açılıyor. 

Test sırasında bu değişikliği de tespit eden Windows’un en son bildirdiği gibi, bir görüntü dosyası söz konusu olduğunda, görüntüyü açmadan önce , üzerine gelinen fotoğrafın küçük bir resmini üretecektir. Bu şekilde, onu açma zahmetine girmeden önce istediğiniz görüntünün olup olmadığını anlayabilirsiniz. Bu özellik sayesinde ufakta olsa bir zaman kazanırsınız. 

Hızlı bir şekilde üzerine gelindiğinde verilen diğer ayrıntılar, dosyanın sürücünüzdeki konumu ve en son ne zaman düzenlendiğini içerir.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!