Securitas 2023 Yılında Güvenliğe Yön Verecek 6 Teknoloji Trendini Açıkladı

Sıradaki içerik:

Securitas 2023 Yılında Güvenliğe Yön Verecek 6 Teknoloji Trendini Açıkladı

e
sv

Windows 11 Son Güncellemesi İle iPhone Kullanıcılarını Sevindirdi

16 Mart 2023 17:11

Windows 11’e tam bir özellik güncellemesi olmasa da Microsoft’un ‘Moment’ yükseltmelerinden biri olan büyük bir güncelleme geldi.

Microsoft’un bunu Şubat ayı sonunda test aşamasında (isteğe bağlı bir güncelleme olarak) yayınladı Ancak şimdi,tam bir sürüm olarak geldi ve dağıtılmaya başlandı. Resmi olarak KB5023706 olarak bilinen yama  size henüz teklif edilmediyse Windows Update’e gidip yeni güncellemeleri kontrol edebilirsiniz .

Güncelleme Windows 11’i dokunmatik ekranla (dokunmatik olarak optimize edilmiş taskbar) kullananlar için iyileştirmeler de dahil olmak üzere bir dizi yeni özellik sunuyor. Bir başka büyük hamle de iPhone sahiplerine telefonlarını masaüstüne bağlama olanağı sağlayan (bilgisayarlarından iMessage yazışmalarına erişim sağlayan) iOS için Phone Link. Windows 11 artık PC’nizle ilgili sorunları giderirken (“Hızlı Yardım” aracılığıyla) enerji verimliliği önerileri ve ek yardım da sağlamakta. Erişilebilirlik özellikleri de geliştirildi özellikle Braille cihazları için geliştirilmiş destek ve Sesli Erişim yeni komutlar da bu güncellemede yerini aldı. Tüm özellik eklemelerinin yanı sıra KB5023706  bu aylık kümülatif güncellemelerle Microsoft tarafından sağlanan olağan güvenlik güncellemelerine de sahip.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!