Google’ın iPager reklamında yeşil baloncuklar ve diğer mesajlaşma sorunları için yine Apple suçlanıyor

Sıradaki içerik:

Google’ın iPager reklamında yeşil baloncuklar ve diğer mesajlaşma sorunları için yine Apple suçlanıyor

e
sv

Unity tartışmalı Runtime Fee’sinde bazı değişiklikler yapıyor, “sert geri bildirimleri” için topluluğa teşekkür ediyor

24 Eylül 2023 01:54

Unity Create’in başkanı Marc Whitten, Unity Runtime Fee duyurusu üzerine gelen tepkilere yanıt veren bir açık mektup yayınladı ve 2024’te yürürlüğe girmeden önce politikada yapılacak bir dizi değişikliği özetledi.

“Basitçe şunu söyleyerek başlamak istiyorum: Özür dilerim,” diye yazdı Whitten. “Yeni Çalışma Zamanı Ücreti politikamızı duyurmadan önce sizlerle daha fazla konuşmalı ve geri bildirimlerinizi daha fazla dikkate almalıydık. Bu politika ile amacımız, bugün ve yarın sizi desteklemeye devam edebilmemizi ve oyun motorumuza derinlemesine yatırım yapmaya devam edebilmemizi sağlamaktır.”

Değişiklikleri açıklayan Whitten ilk olarak Çalışma Zamanı Ücretinin artık Unity Personal ve Unity Plus kullanıcıları için geçerli olmayacağını doğruladı.”Made in Unity” açılış ekranını kullanmak artık bir zorunluluk olmayacak – bu isteğe bağlı hale gelecek.
Çalışma Zamanı Ücreti Unity Pro ve Enterprise kullanıcıları için geçerli olmaya devam edecek olsa da, artık yalnızca 2024’te yayınlanacak bir sonraki Uzun Vadeli Destek (LTS) ile oluşturulan oyunlar için geçerli olacak, bu nedenle halihazırda gönderilmiş olan oyunlar ve şu anda üzerinde çalışılan projeler, yükseltilmedikleri sürece etkilenmeyecek.

Ayrıca, etkilenen kullanıcılar %2,5 gelir payı ya da oyun(lar)ındaki “benzersiz ilk etkileşim” miktarına göre hesaplanan bir miktar ödeme arasında seçim yapabilecekler. Hangi miktar en küçükse onu ödeyecekler ve her iki potansiyel maliyet de kendi bildirdikleri verilere göre hesaplanacak.

Mektubu tamamlayan Whitten şunları ekledi: “Bu kadar derinden önemsediğiniz için ve bize geri bildirimde bulunduğunuz için teşekkür ederiz.”

 

 

Daha fazla haber için;

Google’dan Parisa Tabriz, şirketin bilgisayar korsanlarının önüne nasıl geçtiğini anlatıyor

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!