Yapay Zeka Tarafından Üretilen ‘Seinfeld’ Göründüğü Kadar Korkunç

Sıradaki içerik:

Yapay Zeka Tarafından Üretilen ‘Seinfeld’ Göründüğü Kadar Korkunç

e
sv

Twitter, Askıya Alınan Hesaplar İçin Kamuya Açık İtirazları Açıyor

03 Şubat 2023 13:14

Şirket zaten bir dizi yüksek profilli kullanıcıyı eski durumuna getirdi.

Elon Musk, Twitter’ı devraldığında, daha önce yasaklanan ve askıya alınan hesaplara “af” çıkaracağını söyledi. O zamandan beri, Donald Trump (henüz platforma dönmedi), komedyen Kathy Griffin ve bir dizi beyaz milliyetçi ve aşırı sağın üyeleri de dahil olmak üzere düzinelerce tartışmalı yüksek profilli kullanıcıyı geri yükledi.

Şimdi, Twitter, hesabı daha önce askıya alınmış olan herkesin eski durumuna döndürme talebinde bulunmasına izin verecek, halka açık bir itiraz süreci başlatıyor. Şirket, önceden kilitlenmiş veya askıya alınmış bir hesaba giriş yapabilen kullanıcıların erişebileceği çevrimiçi bir formun bağlantısını yayınladı.

Bu haftanın başlarında şirket, kuralları çiğneyen hesaplara karşı “daha az ciddi önlemler” alma politikasının bir parçası olarak yeni bir itiraz sürecinin geleceğini belirtti. Şirket, “İleriye dönük olarak, politikaları ihlal eden Tweetlerin erişimini sınırlamak veya hesabınızı kullanmaya devam etmeden önce Tweetleri kaldırmanızı istemek gibi daha az ciddi önlemler alacağız” dedi. “Hesap askıya alma, politikalarımızın ciddi veya devam eden, tekrarlanan ihlalleri için ayrılacaktır.”

Twitter, itirazların “yeni durumuna getirme kriterlerimiz kapsamında değerlendirileceğini” ekledi, ancak bu kriterlerin ne olacağı veya sürecin ne kadar sürebileceği konusunda ayrıntılı bilgi vermedi. istekler ve eski haline getirilen isteklerin “kurallarımıza uyması” beklenir.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!