Hacklenen Skype hesapları kötü amaçlı yazılım yaymak için kullanılıyor

Sıradaki içerik:

Hacklenen Skype hesapları kötü amaçlı yazılım yaymak için kullanılıyor

e
sv

Twitch yayıncılar için hikayeler sunuyor

16 Ekim 2023 23:43

TwitchCon Las Vegas öncesinde Twitch, yayıncıların canlı yayın yapmadıkları zamanlarda bile izleyicileriyle bağlantı kurabilmeleri için hikayeler yayınlamaya başladı.

Son 30 gün içinde en az bir kez 45 dakika veya daha uzun süre yayın yapan İş Ortakları ve Bağlı Kuruluşlar, Twitch mobil uygulamasındaki takipçileri ve aboneleri tarafından görüntülenebilen hikayeler yayınlamaya hak kazanıyor. Instagram ve Snapchat’in 24 saat süren hikaye özelliklerinin aksine, Twitch hikayelerinin süresi 48 saat sonra doluyor. En az 30 abonesi olan yayıncılar, aboneleri için özel hikayeler yayınlayabilecek. Bu özellik, bu hafta içinde uygun yayıncılara sunulacak.

Twitch kıdemli ürün müdürü Eduardo Fenili, hikayeleri duyuran bir blog yazısında “Twitch’te sadık bir topluluk oluşturdunuz ve takipçileriniz muhtemelen sizi diğer platformlarda da takip ediyor,” diye yazdı. “Ancak, birden fazla hizmet aracılığıyla onlarla bağlantı kurmaya çalışmanın erişiminizi sınırladığını ve Twitch’teki ortak deneyimlerinizden oldukça kopuk hissettirebileceğini sizden duyduk.”

Fenili, bu özelliğin Twitch üzerinden takipçilere ulaşmayı kolaylaştıracağını, böylece yayıncıların izleyicilerine canlı yayına ne zaman çıkacaklarını veya geç kalıp kalmayacaklarını bildirmek için başka bir sosyal medya platformu kullanmak zorunda kalmayacaklarını da sözlerine ekledi. Takipçiler anlık bildirimleri açabilir ve favori yayıncıları yeni bir hikaye yayınladığında uyarı alabilir.

Hikayelere fotoğraf ve metin göndermenin yanı sıra, uygun Twitch yayıncıları kendi kanallarından veya başka bir kanaldan klipler de yayınlayabilirler. İzleyiciler hikayelere Twitch ifadeleriyle tepki verebilecek ve yayıncılar, topluluklarında en çok yankı uyandıran içeriği takip etmek için hikayelerindeki görüntülenme ve tepki sayılarını görebilecek.

Fenili, “Ve unutmayın, hikayelerinizin tamamen işle ilgili olması gerekmiyor,” diye yazdı.

Twitch, platformun yayıncıların zararlı içerik yüklemesini önlemek için “otomatik tarama önlemleri” kullandığını belirtti. Hikayeler Twitch’in Topluluk Kurallarına uymak zorunda ve izleyiciler platformun güvenlik standartlarını ihlal eden içerikleri bildirebilecekler.

Twitch, önümüzdeki aylarda anket oluşturma, diğer yayıncıları etiketleme ve düzenleme yeteneklerini başlatma gibi ek hikaye özellikleri yayınlamayı planladığını söyledi. Şirket bu yılın başlarında TwitchCon Paris sırasında bir dizi yeni araç duyurdu ve son birkaç aydır keşif akışı ve taciz karşıtı önlemler gibi yeni özellikleri kullanıma sunuyor.

 

Daha fazla bülten için;

iPad mini 7’nin kullanıcılar için büyük bir sıkıntıyı gidereceği söyleniyor

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!