Güncel Haberler

The Witcher Dizisnini 2. Sezonu Şimdiden Onaylandı!

The Witcher’ın Netflix’teki ilk sezonu bir aydan daha uzun sürüyor, ancak oyunların ve kitapların umutlu hayranları, şovmen Lauren Hissrich’in ikinci bir sezonun onaylandığını açıkladığında bugün iyi haberler aldı. I’m so..

The Witcher Dizisnini 2. Sezonu Şimdiden Onaylandı!

The Witcher’ın Netflix’teki ilk sezonu bir aydan daha uzun sürüyor, ancak oyunların ve kitapların umutlu hayranları, şovmen Lauren Hissrich’in ikinci bir sezonun onaylandığını açıkladığında bugün iyi haberler aldı.

Bir Çeşitlilik raporu, ikinci sezonun gelecek yılın başlarında Londra’da üretime başlayacağını ve 2021’de bir ara çıkacağının beklendiğini söylüyor. Henry Cavill Geralt olarak geri dönecek ve Anya Chalotra ve Freya Allan da Yennefer ve Ciri olarak geri dönecek.

Netflix’in kendisi de kelimeyi düşürdü.

Halk tarafından görülmemiş bir şov için bu büyük bir güven oyu, ancak bu ayın başlarında yayınlanan fragman, ümit verdiğimden daha umut verici görünüyordu. Ayrıca, son zamanlarda ekranınızdan geçen bazı diğer büyük zamanların fantezi destanlarından farklı olarak, uzun vadeli bir planın çoktan ortaya konduğunu belirten büyük bir artı: Hissrich kısa süre önce şovun yedi mevsiminde olduğunu söyledi.

Netflix’in kendi Witcher yayını duyuruyu basitçe yeniden tweetledi ve bunu iki kez görmemize gerek kalmadı, işte bunun yerine küvette Geralt’ın bir klibi. Netflix’in The Witcher’ı 20 Aralık’ta başlıyor.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL