Apple En Büyük iCloud Saklama Alanı Katmanlarını Tanıttı

Sıradaki içerik:

Apple En Büyük iCloud Saklama Alanı Katmanlarını Tanıttı

e
sv

Suicide Squad Kill Justice League Çıkış Tarihi Ve Son Haberler

13 Eylül 2023 21:39

Suicide Squad: Kill the Justice League’in çıkış tarihi kısa süre önce önemli ölçüde ertelendi. Artık önümüzdeki yıl yayınlanacak ve daha önce gösterilen oynanışta büyük değişiklikler olup olmayacağı belli değil.

Oyun Harley Quinn, Captain Boomerang, King Shark ve Deadshot etrafında şekilleniyor ve beyni yıkanmış Justice League kahramanlarını ortadan kaldırmakla görevlendiriliyorlar. Bu kahramanlara Batman, Green Lantern ve The Flash da dahildir. Oyuncular, devasa bir açık dünya şehir ortamında düşmanları alt etmek için dörtlü takımlar halinde bir araya gelebilecekler. Kesin olan bir şey var ki, en iyi co-op oyunlardan biri olarak kabul edilmek için savaş konusunda gerçekten başarılı olması gerekecek.

Suicide Squad hakkında daha fazla bilgi için beklerken: Kill the Justice League hakkında daha fazlasını beklerken, işte oyun hakkında şimdiye kadar açıklananlar. Buna en son haberler ve fragmanların yanı sıra oynanışa bir bakış da dahildir. Daha fazla ayrıntı ortaya çıktıkça bu sayfa güncellenecektir.

SUICIDE SQUAD: KILL THE JUSTICE LEAGUE ÇIKIŞ TARİHİ VE PLATFORMLAR


Suicide Squad: Kill the Justice League 2 Şubat 2024’te PS5, Xbox Series X, Xbox Series S ve PC için yayınlanıyor. Bu, 2023’teki çıkış tarihinden bir ertelemeyi takip ediyor. Gecikme, Sony State of Play etkinliğinde oyunun gösterilmesinin ardından gelen tepkiler üzerine gerçekleşti.

Ne yazık ki, Suicide Squad: Kill the Justice League PS4 ve Xbox One gibi son nesil konsollara gelmeyecek.

SUICIDE SQUAD: KILL THE JUSTICE LEAGUE FRAGMANLAR
Rocksteady Suicide Squad’ın kamera arkası fragmanını yayınladı: PlayStation’ın Şubat 2023 State of Play canlı yayınında Kill the Justice League’in kamera arkası fragmanını yayınladı. Bu fragmanda, bu ekibin birlikte nasıl çalışacağı ve ne tür düşmanlarla yüzleşmek zorunda kalacakları da dahil olmak üzere, savaşın ortasında her karakterin sahip olduğu bireysel becerilerin daha kapsamlı bir gösterimini görebiliyoruz.
Başka Suicide Squad fragmanları da var: Kill the Justice League’in bu makaleye dağılmış başka fragmanları da var, ancak Rocksteady’nin sunduğu her şeye daha yakından bakmak istiyorsanız, resmi YouTube kanalına göz atın.

SUICIDE SQUAD: KILL THE JUSTICE LEAGUE HİKÂYESİ

Suicide Squad, Batman: Arkham Knight’taki olaylardan bir süre sonra başlıyor ve Amanda Waller’ın (nam-ı diğer “The Wall”) Arkham mahkûmlarından oluşan ve Suicide Squad olarak bilinen bir görev gücü oluşturduğunu görüyor. Amaçları Metropolis’te gizli bir görev üstlenmektir.

Ayak takımı Metropolis’e vardığında, süper kötü Brainiac’ın gezegeni istila etmeye çalıştığını ve Adalet Birliği’nin (Flash, Superman, Batman ve Green Lantern dahil) beynini yıkadığını fark eder. Gezegeni kurtarmak için İntihar Timi’nin beyni yıkanmış her bir Adalet Birliği üyesini avlayıp ortadan kaldırması ve Brainiac’ı alt etmesi gerekmektedir.

SUICIDE SQUAD: KILL THE JUSTICE LEAGUE OYNANIŞ

Suicide Squad: Kill the Justice League, Rocksteady’nin Arkham City’sinin daha büyük ölçekli bir versiyonu gibi olacak Metropolis’in açık dünya tasvirinde geçiyor. Bu açık dünya yaklaşımı keşfedilecek çok şey olduğu anlamına gelmeli.

Ayrıca oyunu tek veya çok oyunculu oynama seçeneğiniz olacağını da biliyoruz. Tek başına oynamayı tercih eden oyuncular takım üyeleri arasında istedikleri gibi geçiş yapabilecek, kontrolsüz takım üyeleri ise yapay zeka tarafından idare edilerek sizinle birlikte oynayacak. Ancak bunun için bir internet bağlantısına ihtiyacınız olacak.

Çok oyunculu modda arkadaşlarınızın size katılmasını istiyorsanız, istemediğiniz takım üyelerinin yerine geçebilirler ve aynı anda dört oyuncuya kadar oynayabilirler. Rocksteady’ye göre, bu kesintisiz bir oyun deneyimi olacak ve co-op drop-in ve drop-out olacak. Yani, arkadaşlarınız bir dakika sizinle oynarken bir sonraki dakika oyununuzu etkilemeden tek başınıza oynayabilirsiniz.

Oynanabilir dört karakterin (Harley Quinn, Deadshot, King Shark ve Captain Boomerang) her biri kendi “benzersiz hareket setine” ve “gelişmiş geçiş yeteneklerine” sahip. Bu yetenekler ve hareketler tam olarak belirtilmemiş olsa da, The Game Awards 2021’de yayınlanan oynanış fragmanında anti-kahramanların her birinin benzersiz oyun tarzlarına bir göz attık.

Gördüğümüz kadarıyla, Harley oldukça çevik, güçlü yakın dövüş saldırıları yapabiliyor ve cephaneliğinde bir yakalama kancası var; King Shark tamamen kaba kuvvetle ilgili ama gerektiğinde bir gatling silahı çıkarabiliyor; Deadshot gruba ateş gücü katıyor (hem keskin nişancılık hem de hava saldırıları yapabiliyor). Son olarak, Kaptan Boomerang ayakları üzerinde son derece hızlıdır ve bumerangı ile menzilli düşmanları kolaylıkla alt eder.

SUICIDE SQUAD: KILL THE JUSTICE LEAGUE HABERLERİ

Suicide Squad: Kill The Justice League Gecikti
Suicide Squad: Kill the Justice League, Şubat 2023’teki State of Play gösteriminin hayranlardan aldığı tepkinin ardından bir kez daha ertelendi. Bu durum aşağıdaki Tweet’te duyuruldu ve gecikmenin ana nedeni olarak ekibin daha fazla zamana ihtiyaç duyması gösterildi.

Merhum Kevin Conroy’un Suicide Squad’da Batman’i seslendireceği doğrulandı: Conroy Batman’i tüm Arkham oyunlarının yanı sıra Batman: The Animated Series ve çeşitli filmlerde seslendirmişti, bu nedenle Rocksteady’nin son filmine sesini ödünç verebildiğini görmek dokunaklı.

 

 

Daha fazla haber için;

Apple En Büyük iCloud Saklama Alanı Katmanlarını Tanıttı

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!