Alien Masaüstü FRP’si Gelecek!

Sıradaki içerik:

Alien Masaüstü FRP’si Gelecek!

e
sv

Star Wars Jedi: Fallen Order’ın Origin Üyelerine Erken Erişim Olmayacak

12 Kasım 2019 21:30

Electronic Arts genellikle yeni oyunlarına (örneğin, Battlefield 5 gibi) ön sipariş bonusu olarak erken erişim ve Origin Access temel abonelerine yönelik on saatlik deneme sürümleri sunar. Yaklaşan Star Wars Jedi: Fallen Order için durum böyle olmayacak, ancak EA, herkesin ellerine geçme şansı olmadan, sızıntıların sızmasını istemediğini söyledi.

Erken erişim eksikliği, birkaç hafta önce, tam olarak en yüksek profilli bir kanal olmadı. Bugünün tweet’i kaçırmak için çok daha zor ve aynı zamanda ön sipariş için ne alacağınıza da hitap ediyor: Turuncu bir ışın kılıcı bıçak, bir Bee-D-1 derisi ve standart sürümde iki bonus ışın kılıcı yükseltisi ve bunların hepsi ikinci bir arı -D-1 cilt, Kızıl Mantis cilt, dijital sanat kitabı ve lüks baskıya hazırlanırsanız, sahne arkası video.

Origin Access Premier aboneleri piyasaya sürüldüklerinde tam oyuna erişebilecekler, ancak genellikle temel seviyedeki abonelere sunulan on saatlik deneme sürümü kullanılamayacak. Spoylerin korkusu, bu dışlamada gerçekten bir faktör değildir, ancak oyunun uzunluğu olabilir. Düşmüş Düzenin masaya kaç saat kalacağı hakkında hiçbir fikrim yok, ancak anlatı odaklı tek oyunculu bir oyun olarak, nispeten kısa kenar tarafında bir şey beklerdim.

Kendim için konuşuyorum, Fallen Order bu kadar sıkıca kilitli tutmanın çok iyi bir görünüm olduğunu ve oyunda güven eksikliği olduğunu bile görmüyorum – zorlu bir sürüş için kesinlikle bir oyun EA’nın mutlaka vurulması gerekiyor. şimdiye kadar Star Wars lisansına sahipti. Geçen ay onunla biraz pratik zaman geçirdik ve ışın kılıcı savaşı iyi, ama oyunun kendisi güvenli ve şaşırtıcı değildi.

(İstediğin gibi al, ama olağanüstü ve çok kandırmaya duyarlı, tek oyunculu bir kampanya sunan Titanfall 2, ön sipariş verenlerle üç günlük bir erken erişim süresi önerdi.)

Star Wars Jedi: Fallen Order 15 Kasım’da ortaya çıkıyor. Unutmanız durumunda, Steam’in yanı sıra Origin’de de mevcut olacak.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!