Facebook, Yapımcı ve Yönetmenlere “Mobil Prodüksiyon” Eğitimi Verdi

Sıradaki içerik:

Facebook, Yapımcı ve Yönetmenlere “Mobil Prodüksiyon” Eğitimi Verdi

e
sv

Spotify iOS 13’e Siri desteği ekliyor

08 Ekim 2019 18:00

Spotify güncellemesi iOS 13’e Siri desteği ekliyor, Apple TV uygulaması da yayınlandı

Spotify , önemli iyileştirmeler ve yeni özellikler getiren iOS uygulaması için sessizce yeni bir güncelleme yayınladı. En önemlisi iOS 13’teki Siri desteğidir; bu, Spotify uygulamanızı iPhone, iPad, Carplay, Airpod’lar ve HomePode üzerindeki Airplay üzerinden kontrol edebileceğiniz anlamına gelir.

En son güncellemeyi uyguladıktan sonra, basitçe “ Spotify’da oyna ” deyin ve gerisini iOS 13 destekli cihazınız yapmalıdır. Spotify’dan bahsettiğinizden emin olun, aksi takdirde Siri, Apple Music’i varsayılan olarak başlatır.

Yeni önemli bir ek, Apple TV desteğidir; bu, uygulamayı artık tvOS App Store aracılığıyla indirebileceğiniz veya yüklemek için tvOS ayarlarında “ uygulamaları otomatik olarak yükleyebileceğiniz ” anlamına gelir.

Spotify iOS 13’te düşük veri modunu başlattı. Temel olarak, iOS cihazınızın Düşük Veri Modu açıldığında uygulamanın şimdi Veri Tasarrufu’nu açacağı anlamına gelir.

Güncellemede eklenen tüm iyileştirmeler, iOS 13 çalıştıran tüm cihazlarla çalışmalıdır, ancak HomePod henüz Siri şarkı isteklerini tanımıyor. Sorun gelecekteki bir iOS güncellemesinde ele alınabilir, bu nedenle iOS 13.2 piyasaya sürüldükten sonra tekrar denemek isteyebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!