Lucid, 2022’de Beklenenden Daha Fazla Araba Üretti

Sıradaki içerik:

Lucid, 2022’de Beklenenden Daha Fazla Araba Üretti

e
sv

Spotify, Bir Sonraki Stream On Etkinliğine 8 Mart’ta Ev Sahipliği Yapacak

14 Ocak 2023 14:00

Belki sonunda Spotify HiFi hakkında daha fazla ayrıntı duyabiliriz.

Spotify, Stream On etkinliğinin bir sonraki sürümünü ne zaman yayınlayacağını açıkladı. Büyük ölçüde yaratıcıları hedefleyen sunum 8 Mart’ta 13:00’da gerçekleştirilecek.

Şirket, ürün güncellemelerini, reklam öğelerine yönelik araçları ve özel podcast’leri sergilemek için 2021’de Stream On etkinlikleri düzenlemeye başladı. Spotify’ın “her zamankinden daha fazla içerik oluşturucu için yeni olasılıkların kilidini açtığını” gösterme taahhüdüyle, bu sefer aynısından daha fazlasını bekleyebilirsiniz. İçerik oluşturucuların yeni izleyiciler tarafından görülmesine, bir topluluk oluşturmasına ve müzik, podcast’ler, sesli kitaplar ve diğer ses formatlarında başarıya ulaşmasına yardımcı olmak için tasarlanmış araçları ve girişimleri ortaya çıkaracak (Spotify canlı ses çabalarını geri çevirmiş olsa da).

Uzun süredir gecikmiş olan CD kalitesinde müzik akışı seçeneği hakkında nihayet daha fazla ayrıntı alabileceğimizi umuyoruz. Şirket, yaklaşık iki yıl önce ilk Stream On vitrininde Spotify HiFi’yi duyurdu ve 2022’nin başlarında bize teklifin hâlâ çalışma aşamasında olduğunu söyledi.

Spotify bir ton halka açık etkinlik yürütmez ve özellikle platformun tüketici tarafını etkileyen özellikler söz konusu olduğunda, şirketin boru hattında neler olduğunu öğrenmek her zaman ilgi çekicidir. Stream On’un yakında çıkacak olan sürümünü Spotify’ın web sitesinde ve YouTube kanalında canlı olarak izleyebileceksiniz.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!