YouTube Music Daha Sosyal Hale geliyor, ‘Şimdi Oynatılıyor’ Ekranına Artık Yorum Yazılabiliyor

Sıradaki içerik:

YouTube Music Daha Sosyal Hale geliyor, ‘Şimdi Oynatılıyor’ Ekranına Artık Yorum Yazılabiliyor

e
sv

Spider-Man 2 PS5 Çıkış Tarihi, Oynanışı Ve Son Gelişmeler

01 Eylül 2023 01:08

MARVEL’S SPİDER-MAN 2 BU YILIN SONUNDA PS5’E GELİYOR

Marvel’s Spider-Man 2’nin çıkış tarihi yaklaşıyor, yani hepimiz çok yakında Peter Parker’ın hikayesinin bir sonraki bölümünü oynayacağız. Sadece PlayStation 5’te yayınlanacak, bu yüzden öncekilerden oldukça farklı bir deneyim gibi gelebilir.

PS5 oyuncuları Marvel’s Spider-Man’in devam oyunu olan Marvel’s Spider-Man: Miles Morales’te yepyeni bir kötü adam kadrosunu deneyimleyecek.

Spider-Man 2 PS5 hakkında şu ana kadar bildiğimiz her şey burada. Bu sayfada en son haberlerin yanı sıra Spider-Man 2’nin PS5’e özel olup olmadığına dair bilgiler ve oynanabilir karakterlere bir bakış yer alıyor.

MARVEL’S SPIDER-MAN 2 PS5 ÇIKIŞ TARİHİ
Marvel’s Spider-Man 2 ,20 Ekim 2023’te PS5’te piyasaya sürülecek. Bu tarih, daha önce 2023 Sonbaharı için kaleme alındığı göz önüne alındığında, oyunun piyasaya sürülmesini beklediğimiz tarih civarında. Super Mario Bros. Wonder da o gün piyasaya sürüleceği için bu durum oyunu sıkı bir rekabetin içine sokuyor.

MARVEL’S SPIDER-MAN 2 HİKÂYESİ VE KURGUSU

Marvel’s Spider-Man 2’nin bir kez daha New York’un Manhattan Adası’nda geçecek olması çoğu kişi için sürpriz değil, işler biraz genişletildi. Manhattan, Queens ve Brooklyn de yer alacak ve harita bir bütün olarak genişleyecek.

Oyunun 2023 fragmanında Kraven, New York’ta yeni hedefler avlamak için ormandan ayrılmaya karar verirken görülebilir. Bu muhtemelen Marvel’s Spider-Man 2’nin başladığı yerdir.

Bir noktada, Peter Parker ortakyaşam giysisini edinmiş ve onu normal Örümcek Adam görevlerinin bir parçası olarak kullanmaktadır. Miles Morales de bu kez geri dönmüştür ve ortakyaşam giysisinin Peter’ı değiştirdiğinin açıkça farkındadır. Tüm bunların birbiriyle nasıl bağlantılı olduğunu göreceğiz ve Peter’ın ilk etapta giysiyi nasıl ele geçirdiğini hala bilmiyoruz.

Marvel’s Spider-Man’in sonunda, Harry Osbourne bir tankın içinde asılı ve ortakyaşama benzeyen bir şey tarafından çevrelenmiş olarak görülüyor. Venom’un oyunun büyük bir parçası olacağını biliyoruz, ancak olayların Harry’den Peter’a ve oradan da Venom’a nasıl geçtiği hala belirsiz.

Ancak bildiğimiz bir şey varsa o da Kraven’in oyun boyunca tek hedefinin Örümcek Adamlar olmadığı. Taskmaster ve Wraith (sadece Yuri Watanabe olabilir) gibi diğer süper güçlü hedeflerin peşinde olduğu açık.

ÖRÜMCEK ADAM 2 PC’YE GELİYOR MU?
Spider-Man 2’den açıkça PlayStation’a özel olarak bahsedilmesine rağmen, daha sonraki bir tarihte PC’ye gelme ihtimali de var. Marvel’s Spider-Man ve Marvel’s Spider-Man: Miles Morales’in halihazırda platformda olmasıyla birlikte Sony’nin son zamanlarda birinci partiden oyunlarını giderek daha fazla PC’ye getirdiğini gördük. Ancak bu muhtemelen ilk çıkışından en az bir yıl sonrasına kadar gerçekleşmeyecek.

MARVEL ÖRÜMCEK ADAM 2 FRAGMAN

San Diego Comic-Con 2023’te gösterilen bu son hikaye fragmanı bize Marvel’s Spider-Man 2’nin tam olarak nerede başlayacağını gösteriyor, Miles ve Peter’ı yeniden tanıtıyor, Kraven ve gizemli planının önizlemesiyle bize riskleri gösteriyor. Ayrıca Insomniac’ın Venom’a yaklaşımına dair kışkırtıcı bir bakış ve karakterlerin Peter Parker’ın parazitle olan ilişkisine verdikleri tepkilerin bir önizlemesini de görüyoruz.
Summer Games Fest 2023 sırasında, oyundan erken bir görev içeren 10 dakikalık bir oynanış tanıtım fragmanı gördük. Video boyunca, oyunun sinematik aksiyonunun yanı sıra Peter’ın Venom tabanlı yeni güçlerinin bir önizlemesini de izliyoruz.

Marvel’s Spider-Man 2, Eylül 2021 PlayStation Showcase’de bir fragmanla tanıtıldı. Fragman yalnızca yaklaşık bir buçuk dakika uzunluğunda, ancak bize oldukça fazla ayrıntı sunuyor. İlk olarak, hem Peter Parker hem de Miles Morales’i serserilerle savaşırken görüyoruz, bu da bu sefer her iki Örümcek Adam olarak oynayabileceğimizi gösteriyor.

En sonunda, kötü şöhretli Örümcek Adam kötü adamı Venom’un – şiddet tutkusu olan bir dış dünya ortakyaşamı – sürpriz bir şekilde ortaya çıktığını gördük, bu yüzden devam filminin ana kötü adamlarından biri olmasını bekliyoruz.

MARVEL’IN ÖRÜMCEK ADAM 2’Sİ PS5’E ÖZEL Mİ?
Marvel’s Spider-Man 2 sadece PS5 için yayınlanacak ve PS4’e gelmeyecek. Bu durum PlayStation tarafından atılan bir Tweet ile doğrulandı.

Spider-Man 2 PS5’te 98 GB alan gerektirecek
Gamesradar tarafından bildirildiği üzere, Spider-Man 2 için bazı PS5 özel sürümleri çoktan gönderildi. Perakende kutularının arkasındaki metin oyunun dosya boyutunu ortaya koyuyor. Söylendiğine göre 98GB, yani bir önceki oyundan iki kat daha büyük.

Marvel’s Spider-Man 2 savaşı yavaşlatmanıza izin verecek
Sony, Marvel’s Spider-Man 2 için mağaza sayfasındaki erişilebilirlik özelliklerini güncelledi. Artık oyuncuların oyunu istedikleri zaman %70, %50 ve %30 hızlarına kadar yavaşlatabilecekleri ayrıntılı olarak açıklandı.

Daha fazla ayrıntı San Diego Comic-Con 2023’te açıklanacak
Marvel’s Spider-Man 2, San Diego Comic-Con’da hayranları için gerçek bir sürpriz yaparak kendi panelini düzenledi. Yepyeni bir hikaye fragmanının yanı sıra, paneldeki seslendirme sanatçıları da olay örgüsünden neler bekleyebileceğimize dair bazı ilginç ipuçları verdiler.

Artık Miles Morales’in oyun sırasında üniversiteye başvurma sürecinde olacağını ve ilk oyundaki uğursuz Bay Negative ile karşılaşacağını biliyoruz. Ayrıca hikayenin Spider-Man: Miles Morales’teki olaylardan 9-10 ay sonra başlayacağını ve hayranların en sevdiği palavracı gazeteci J. Jonah Jameson’ın Daily Bugle’ın başındaki görevine geri döneceğini de biliyoruz.

 

Daha fazla haber için; 

Huawei ABD Yaptırımlarını Aşabilmek İçin Kendi 5G Çipini Geliştirdi Mi?

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!