Facebook ve Instagram Daha İyi Görünürlük İçin Ücret Talep Edecek

Sıradaki içerik:

Facebook ve Instagram Daha İyi Görünürlük İçin Ücret Talep Edecek

e
sv

Sony, İçerik Üreticileri İçin Ücretsiz Online Video Editor Yayınladı

23 Şubat 2023 14:33

Sony, herkes için Creator Cloud platformunu ücretsiz yaparken, bireysel içerik üreticileri artık profesyonel araçlara da erişebilir konumda.

Daha önce medya ve eğlence endüstrisinin alanı olan, bir fotoğraf düzenleyici ve çevrimiçi video düzenleme yazılımı içeren bulut tabanlı uygulamalar koleksiyonu artık “bulutun sunduğu verimlilik ve fırsatlardan yararlanmakla ilgilenen” küçük ekipler ve bireysel yaratıcılar tarafından kullanılabilir olduğunu Sony aktardı. İlk araçların sayısı az olsa da Sony kullanıcı geri bildirimlerine dayalı araçlar ve özellikler eklemeyi düşünüyor.

Kurumsal kullanıcılara yönelik Creator Cloud paketi Eylül 2022’de kullanıma sunuldu ve fotoğrafçılar, editörler ve tasarımcılar için bir dizi bulut uygulamas hizmeti vermekte.

Sony’ye göre “donanım ve yazılım, çevrimiçi ve çevrimdışı arasındaki çizgilerin bulutun sunduğu olanaklar sayesinde giderek daha fazla bulanıklaştığına” ve kullanıcıların web tabanlı uygulamalar için tek bir merkeze yatırım yapmasına olanak tanıyor. Adobe’nin Cloud-to-Camera teknolojisine yaptığı son yatırım ve Photoshop gibi uygulamaların tarayıcı tabanlı sürümlerinin yakında piyasaya sürülmesiyle Sony açıkça bu uygulamalardaki desteğiyle dikkat çekti.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!