Samsung, ‘Genişletilmiş Gerçeklik’ Giyilebilir Cihazlar Yapıyor

Sıradaki içerik:

Samsung, ‘Genişletilmiş Gerçeklik’ Giyilebilir Cihazlar Yapıyor

e
sv

Sony, 9 Mayıs’tan Sonra PlayStation Plus Collection’ı Sunmayı Bırakacak

02 Şubat 2023 14:30

Bir PS5’iniz varsa, dahil olan oyunları o tarihten önce talep ettiğinizden emin olun.

Bütün güzel şeyler sona ermeli. Sony, Eylül 2020’den bu yana PlayStation Plus Collection’ı aktif PS Plus üyeliği olan PlayStation 5 sahiplerine sunuyor. Bu paket, Bloodborne, God of War, The Last of Us Remastered, Batman: Arkham Knight, Fallout 4 ve Resident Evil 7: Biohazard dahil olmak üzere PlayStation 4’ün en iyi oyunlarından bazılarıyla birlikte gelir. Ancak 9 Mayıs’ta Sony, şirketin bugün duyurduğu PlayStation Plus Collection’ı sunmayacağını duyurdu.

Pakete dahil olan 19 oyundan hiçbirini almadıysanız, bunu yapmak için 9 Mayıs’a kadar vaktiniz var. Bu oyunlar hesabınızla ilişkilendirildikten sonra, aktif bir PlayStation Plus aboneliğiniz olduğu sürece bu oyunlara erişmeye devam edeceksiniz. Sony, çabalarını aylık oyunlardan oluşan PS Plus kitaplığını ve PlayStation sahiplerinin PlayStation Plus Extra veya Premium’a abone olarak erişebilecekleri Oyun Katalogunu büyütmeye odaklamayı planladığını söylüyor.

Bu notta, şirket ayrıca Şubat ayının PlayStation Plus oyun listesini de açıkladı. Bu ayın dizisinde Evil Dead: The Game, OlliOlliWorld, Destiny 2: Beyond Light ve Mafia: The Definitive Edition yer alıyor. Dört oyunu da 7 Şubat’tan itibaren indirebilirsiniz ve oyunlar 6 Mart’a kadar mevcut olacak. Sunulan oyunlardan OlliOlliWorld’ü kesinlikle denemelisiniz.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!