VR Teknolojisi ile Kaplumbağa Terbiyecisi’nin İçine Girin!

Sıradaki içerik:

VR Teknolojisi ile Kaplumbağa Terbiyecisi’nin İçine Girin!

e
sv

Snapchat, yalnızca Apple iPhone’a yeni bir özellik getiriyor

18 Eylül 2019 17:00

Snapchat, Snaps’larına derinlik katan 3D Kamera Modunu iOS’a getirdiğini açıkladı . Yeni özellik, kullanıcıların telefonu görüntülediğinde telefonun nasıl hareket ettiğine bağlı olarak perspektif ve görünüm değiştirerek mekansal ayrıntı yakalayan Snap’ler oluşturmasına olanak tanır .

Maalesef Android kullanıcıları için Snaps, bu özelliğin yalnızca iPhone X veya XS / MaxiPhone 11 ve iPhone 11 Pro / Max gibi daha yeni bir iPhone modelinde çalışacağını doğruladı .

3D Kamera Modu , kameranın gördüğü minyatür bir diorama gibi görünen ve hissedilen bir 3D modelini yeniden oluşturmak için görüntü ve derinlik verilerini iPhone X ön bakan lensi ile birleştirerek dünyanın zengin, etkileşimli bir mekansal hafızasını yakalar . Önizleme’de, Snap’in perspektifini değiştirmek için ahizenizi döndürebilir ve kıpırdatabilirsiniz ve böylece gönderdiğiniz kişiler (herhangi bir cihaz perspektifi görebilir ve değiştirebilir).

Yeni 3D Kamera Modunun yanı sıra, Snaps, yeni 3D efektlerin, lenslerin ve filtrelerin Snapchat kullanıcıları için kullanılabileceğini duyurdu. Kullanıcılar bu 3B efektlerini Filtre Atlıkarıncalarında bulabilecekler, ancak bir kez daha, yalnızca iPhone X ve üzeri sürümlerde kullanılabilecekler.

Snaps, bu yeni özelliği küçük bir avuç telefonda yayınlayacağından bahseder, ancak herhangi bir telefon bu Snap’lerden birini alabilir ve bunlarla etkileşime girebilir. Uyumlu bir iPhone’unuz varsa, uygulamanın kamerasını açarak, sağdaki açılır menüden 3D seçeneğini seçerek Snapchat 3D görüntüleri oluşturabilmeli ve ardından bir selfie çekebilmelisiniz. Daha fazla özelleştirme istiyorsanız 3D Lensler ve Filtreler eklemek için kaydırın.

3D görüntüleri doğrudan Camera Roll’a kaydedilebilir, böylece bunları sosyal ağda veya çeşitli mesajlaşma platformlarında paylaşabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!