Twitter’ın, Reklam Gelirinin Ciddi Şekilde Düştüğü Bildiriliyor

Sıradaki içerik:

Twitter’ın, Reklam Gelirinin Ciddi Şekilde Düştüğü Bildiriliyor

e
sv

Serato Studio 2.0 Kök Ses Ayrımı Alıyor

0 okunma — 20 Ocak 2023 12:00

Bu özellik eklemesi, Serato DJ 3.0’daki gövdelerin Aralık ayında piyasaya sürülmesinin ardından sıcak bir şekilde geliyor.

Serato, geçen yıl Aralık ayında yeni kök ayırma araçlarıyla DJ Pro 3.0’ı piyasaya sürdü ve şirketin DAW’sinin aynı şeyi yapması an meselesiydi. Sadece yaklaşık bir ay sonra ve kökler bugün gelen en son güncellemeyle geldi: Serato Studio 2.0.

Studio’nun örnekleyici bölümü artık, Serato’nun kendi makine öğrenimi algoritmasını kullanarak herhangi bir parçadan vokalleri, melodiyi, basları veya davulları hedeflemenize izin veren dalga formunun üzerinde küçük düğmeler içeriyor. En azından sistemin bir izi analiz etmek için birkaç saniyesi olduğunda, ilgili kök segmentlerini hızlı bir şekilde izole etmek harika bir iş çıkarıyor. Ardından, bir şarkı çalarken anında varyasyonları deneyebilirsiniz.

Şirket, Serato DJ’de gövde kullanırken en iyi performans için bir M1 MacBook veya daha üstünü önerir ve bu kesinlikle burada da devam etmelidir. Studio, DJ uygulamasından daha az bir canlı performans aracı olsa da, ilerledikçe nispeten sorunsuz ayarlamalara izin veren bir yazılıma sahip olmanıza yardımcı olur – özellikle bunun gibi yoğun işlemci gerektiren şeyler.

Stem ayırma, son bir veya iki yıldır bir trend oldu ve Algoriddim’in piyasadaki diğer önde gelen uygulamalardan biri olan djay Pro, birkaç yıldır kendi DJ uygulamasında bunun bir versiyonuna sahip. Şirket, araçları Neural Mix Pro adlı bağımsız bir uygulamaya bile dönüştürdü. Bu, diğer uygulamalarda kullanmak üzere gövdeleri çıkarmanıza izin verir, ancak kendi başına vuruş yapmak için eksiksiz bir iş istasyonu değildir.

Serato, Studio’nun araç setini zaman içinde daha kapsamlı bir DAW’a dönüştürdü. Parça fikirlerini hızlı bir şekilde çizmenin bir yolunu isteyen profesyoneller için yararlı bir araçtır ve ritim oluşturmaya yeni başlayanlar için cana yakın bir giriş niteliğindedir. Gövdelerin eklenmesi, bunu, her zamankinden daha derin özelleştirme yeteneklerine sahip bir DAW ve DJ uygulamasını içerecek şekilde ekosistemi tamamlayarak Serato DJ için özellikle kullanışlı bir tamamlayıcı haline getiriyor.

Serato Studio 2.0 bugün şirketin web sitesinde ücretsiz sınırlı hesap, aylık 10 ABD doları abonelik veya 249 ABD doları karşılığında tam uygulama lisansı satın alabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!