Google Arama, yeni dil eğitmeni aracıyla insanların İngilizce öğrenmesine yardımcı olabilir

Sıradaki içerik:

Google Arama, yeni dil eğitmeni aracıyla insanların İngilizce öğrenmesine yardımcı olabilir

e
sv

Samsung Galaxy Z Flip 5’in yeni bir ‘retro’ sürümü yolda olabilir

21 Ekim 2023 23:51

Samsung Galaxy Z Flip 5 incelememizde şikayet edecek pek bir şey bulamadık, ancak görünüşe göre Samsung katlanabilir flipable’ın başka bir varyantını planlıyor – ve görünüşe göre ‘retro’ bir sürüm olarak pazarlanacak.

Bu haber MSPoweruser’dan (Notebookcheck aracılığıyla) geldi ve ekte resimler var. Resimler iddianın güvenilirliğine katkıda bulunuyor, ancak her zaman olduğu gibi, resmi olana kadar hiçbir şey resmi değildir (ve şirket planları her zaman değişebilir).

Samsung Galaxy Z Flip 5 Retro Edition, “geçmişe bir selam, ancak modern bir dokunuşla” olarak açıklanıyor – telefonlar açısından döner kadranlar ve uzatılabilir antenler hakkında düşünmenizi sağlayabilir, ancak görünüşe göre sadece renkler ve kaplama değişiyor.
Görünüşe göre bu katlanabilir telefon mavi renkli bir panel ve çerçeve üzerinde mat bir kaplama ile gelecek. Diğer her şey aynı ve MSPoweruser’a göre yenilenmiş telefonun “önümüzdeki haftalarda” ortaya çıkmasını bekleyebiliriz.

Daha fazla renk
Samsung Galaxy Z Flip 5’i şu anda Nane, Lavanta, Grafit ve Krem renklerinde alabilirsiniz; Gri, Mavi, Yeşil ve Sarı renkleri de Samsung web sitesinde mevcut. Bu yeni ‘retro’ mavi, mevcut mavinin daha koyu bir tonu gibi görünüyor.

Yeni renk seçenekleri akıllı telefon üreticileri için kolay bir kazanç gibi görünüyor: üretim hatlarında minimum düzeyde yeniden düzenleme gerekiyor, telefon haber döngüsüne geri dönüyor ve daha fazla tüketici bir tane almak için cazip olabilir.

Samsung’un geçen yıl Samsung Galaxy S22’ye yeni bir Bora Moru seçeneği eklediğinde benzer bir numara yaptığını hatırlayabilirsiniz. Apple da bunu yapmayı seviyor, en son Mart ayında iPhone 14 için sarı bir renk tonu çıkarmıştı.

Başka hiçbir sızıntı bu telefonun varlığını doğrulamadı ve MSPoweruser sızıntılar konusunda en verimli geçmişe sahip değil (ancak hiçbir şekilde acemi de değil) – ancak bu gerçekten gerçekleşecek kadar makul görünüyor.

 

 

Daha fazla haber için;

Google Arama, yeni dil eğitmeni aracıyla insanların İngilizce öğrenmesine yardımcı olabilir

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!