Ubisoft, Takım Savaşı Oyunu ‘Project Q’yu İptal Etti

Sıradaki içerik:

Ubisoft, Takım Savaşı Oyunu ‘Project Q’yu İptal Etti

e
sv

Samsung Galaxy Watch Yakında Nest Ve Ring Kameralarından Canlı Video Yayınlayacak

21 Ocak 2023 11:00

Bir güncelleme, kullanıcıların hava temizleyicileri, termostatları ve panjurları bileklerinden kontrol etmelerini sağlayacak.

Samsung, Galaxy Watch cihazlarına daha akıllı ev özellikleri getirdiğini söylüyor. Kullanıcıların akıllı saatlerinde evden ve kapı zili Ring ve Nest kameralarından canlı yayınları görüntülemelerini sağlayacak. Halka kamera sahipleri, Galaxy Watch’larındaki iki yönlü interkom özelliğini de kullanabilirler. Samsung, Nest entegrasyonunu SmartThings ekosistemine ilk olarak 2021’in başlarında getirdi.

Kullanıcılar yakında akıllı hava temizleyicileri, termostatlar ve panjurlar da dahil olmak üzere daha geniş bir cihaz yelpazesini bileklerinden kontrol edebilecekler. Bu, TV’ler, klimalar, ışıklar ve diğer cihazlar için mevcut Galaxy Watch desteğini temel alır.

Samsung, kullanıcıların akıllı ev cihazlarını kontrol etmek için SmartThings uygulamasını açmaları gerekmeyeceğini söylüyor. Bu işlevlere erişmek için saat yüzünden sağa kaydırabilirler. Şirket, güncellemenin tam olarak ne zaman kullanıma sunulacağını açıklamadı, ancak 1 Şubat’ta Unpacked’de daha fazla ayrıntı öğrenebiliriz.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!