Yakında Xbox konsolunuzdaki görüntüleri doğrudan Discord’a aktarabileceksiniz

Sıradaki içerik:

Yakında Xbox konsolunuzdaki görüntüleri doğrudan Discord’a aktarabileceksiniz

e
sv

Samsung, Galaxy Tab S9 FE geliyor

04 Ağustos 2023 13:51

Kısa bir süre önce Samsung, 2023 için üst düzey tablet üçlüsünü, yani Samsung Galaxy Tab S9, Samsung Galaxy Tab S9 Plus ve Samsung Galaxy Tab S9 Ultra’yı tanıttı, ancak uzun süredir Tab’da iki tane daha model olabileceği söyleniyor. S9 serisi ve  Samsung bunu onayladı.  

Samsung’un Fransız web sitesinde Bixby asistanını ayrıntılarıyla anlatan bir sayfada, Bixby’nin mevcut olduğu çeşitli cihazlardan bahsediliyor ve bunların arasında Samsung Galaxy Tab S9 FE ve Samsung Galaxy Tab S9 FE var.

Bu, tabletlerin var olduğunun ve bunların Tab S9 FE ve Tab S9 FE Plus olarak adlandırılacağını neredeyse kesinleşti. Hatta bir adım daha ileri giderek, muhtemelen yakında piyasaya sürüleceğini söyleyebiliriz.

Birkaç gün önce MySmartPrice, Samsung Galaxy Tab S9 FE Plus’ı bir FCC (Federal İletişim Komisyonu) veri tabanında tespit etti.

Daha az güçlü Tab S9 

Bir sızıntı, Tab S9 FE ve Tab S9 FE Plus’ın tasarımlarının sırasıyla Samsung Galaxy Tab S9 ve Samsung Galaxy Tab S9 Plus’a benzediğini, standart FE’de tek lensli arka kamera ve çift lensle tamamlandığını gösterdi.

Aynı sızıntı, Galaxy Tab FE’de 10,9 inç ekrana ve Tab S9 FE Plus’ta 12,4 inç ekrana işaret ediyordu. Bu, temelde standart Galaxy Tab S9 ve Tab S9 Plus ile aynı boyutları sağlar.

Peki bu tabletlerin FE olmayan modellerden farkı ne olacak? Üst düzey Snapdragon 8 Gen 2 yerine orta sınıf bir Exynos 1380 yonga setinden (şirketin mevcut orta sınıf Samsung Galaxy A54 akıllı telefonuna güç veren aynı silikon) söz edildiğinde, neredeyse kesinlikle daha az güçlü olacaklar. Kamera özellikleri gibi başka farklılıklar da olabilir, ancak bu şimdilik net değil.

 


  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!