AMD’nin Nvidia yapay zeka donanmasıyla savaşmak için gizli bir silahı var

Sıradaki içerik:

AMD’nin Nvidia yapay zeka donanmasıyla savaşmak için gizli bir silahı var

e
sv

Samsung Galaxy S24’ün Ocak ayında piyasaya sürülmesi muhtemel görünüyor

30 Ekim 2023 00:29

Samsung Galaxy S23 telefonları 1 Şubat 2023’te tanıtıldı, ancak Samsung Galaxy S24 serisinin 2024’ün başlarında muhtemelen Ocak ayının sonundan önce ortaya çıkması giderek daha olası görünüyor.

Çin sosyal medya sitesi Weibo’daki deneyimli duyumcu @UniverseIce’e göre, Galaxy S24 artık seri üretime girdi ve bu da onu “Ocak ortasından sonuna kadar” bir lansman rotasına sokuyor.

Bununla birlikte, SamMobile’a konuşan kaynaklar, “işler her iki şekilde de gidebilir” olsa da, “Ocak başından ortasına” bir lansmanın hala bir olasılık olduğunu öne sürüyor. Kesin tarih henüz belirlenmemiş olsa da herkes Ocak ayı konusunda hemfikir görünüyor.

Samsung içinde bile hala bir belirsizlik olduğu ve lansman için belirli bir tarihin henüz kararlaştırılmadığı kesinlikle akla yatkın. Hiç şüphesiz bir başka Samsung Unpacked etkinliği daha olacak.

Erken başlamak
Samsung Galaxy S24 lansman tarihi söylentileri bu noktaya kadar oldukça zayıftı, ancak Ocak ayı daha önce bir bahşişçi tarafından belirtilmişti, bu nedenle Samsung’un amiral gemisi telefonlarını bu yıl olduğundan daha erken çıkarmak istediği neredeyse kesin.

Samsung Galaxy S22 serisi 9 Şubat 2022’de piyasaya sürülürken, Samsung Galaxy S21 serisi 14 Ocak 2021’de tanıtılmıştı. Bu lansman tarihleri, örneğin iPhone için olduğu kadar tutarlı değil, ancak her zaman yılın başında piyasaya sürülüyorlar.

Potansiyel lansman tarihi birkaç ay uzakta olsa bile, Galaxy S24 söylentileri ve sızıntıları düzenli olarak ortaya çıkmaya devam ediyor. Son günlerde bu telefonlar için daha fazla RAM, daha iyi ekranlar ve uydu bağlantısı hakkında güncellemeler duyduk.

Duyduğumuz bir başka söylenti de Samsung’un Galaxy S24’ün içinde hem kendi Exynos çipini hem de yeni Snapdragon 8 Gen 3’ü kullanmaya geri döneceği yönünde, bu nedenle ondan alacağınız performans dünyanın neresinden satın aldığınıza bağlı olabilir

 

Daha fazla bülten için; 

Instagram başkanı Threads API’sinin çalışmalarda olduğunu söyledi

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!