Apple’ın Karma Gerçeklik Kulaklığı Nihayet Bu Baharda Piyasaya Sürülebilir

Sıradaki içerik:

Apple’ın Karma Gerçeklik Kulaklığı Nihayet Bu Baharda Piyasaya Sürülebilir

e
sv

Samsung, Galaxy S23 Serisini 1 Şubat’ta Tanıtabilir

11 Ocak 2023 11:00

Kolombiya’daki web sitesi, o gün bir Galaxy Unpacked etkinliğinin planlandığını açıkladı.

Samsung, yanlışlıkla bir sonraki amiral gemisi telefonlarını önümüzdeki ayın başlarında açıklayacağını doğrulamış olabilir. 9to5Google’a göre, şirketin Kolombiya web sitesi, bir sonraki Galaxy Unpacked etkinliğinin 1 Şubat 2023’te planlandığını açıklayan bir sayfa yayınladı. Yayının sayfanın ekran görüntüsüne dayanarak “Epik anlar yaklaşıyor” yazıyordu. web sitesinde daha uzun süre görüntülenebilir. Duyuru, etkinliğin resmi olarak Galaxy S23’ü tanıtacağını açıkça söylemese de amiral gemisi serisinin beklenen üçlü kamera kurulumunu gösteriyor.

Yayının belirttiği gibi, teaser’ın kenarlarındaki yaprak ve çiçekler, Galaxy S23 ve Galaxy S23 Ultra birimlerini yeşil ve leylak renginde gösteriyor gibi görünen sızdırılmış görsellerin renklerini yansıtıyor. Önceki raporlar ayrıca, yaklaşan telefonları Şubat ayının ilk haftasında San Francisco’da gerçekleşmesi muhtemel olan Paketlenmemiş bir etkinlikte göreceğimizi ileri sürdü. Buna ek olarak, amiral gemisi serisi için Şubat ayı başlarında bir Unpacked, önceki tanıtımlarla tutarlıdır: Samsung, Galaxy S22 serisi için 9 Şubat 2022’de bir etkinlik düzenledi.

Samsung’un Exynos yongalarını bıraktığı ve dünya çapında satılan tüm Galaxy S23 birimlerine güç sağlamak için Qualcomm’un Snapdragon 8 Gen 2 SoC’sini kullandığı bildiriliyor. Koreli teknoloji devi, Asya ve Avrupa sürümlerini genellikle Exynos yonga setleri ile donatırken, ABD’de satılan birimler Qualcomm işlemcilerle birlikte gelir. Diğer raporlar, Galaxy S23’ün 200 megapiksel ana kameraya sahip olacağını, temel S23 ve Galaxy S23 Plus modellerinin ise 50 megapiksel ana kamera ile geleceğini öne sürdü. Sızan Paketlenmemiş sayfası doğruysa, kesin olarak bilmek için uzun süre beklememiz gerekmeyecek.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!