Yeni Steam Kütüphanesi 17 Eylül’de Geliyor

Sıradaki içerik:

Yeni Steam Kütüphanesi 17 Eylül’de Geliyor

e
sv

Samsung Galaxy Fit’in pil iyileştirmeleri ve sanal düğme ekliyor

05 Eylül 2019 17:00

Samsung Galaxy Fit’in en son güncellemesi, pil iyileştirmeleri ve yeni sanal düğme ekliyor

Samsung’un en son fitness takipçisi olan Galaxy Fit, bir aydan daha kısa bir süre önce Amerika Birleşik Devletleri’nde ilk kez sahneye çıktı ve şimdiden bataryayla ilgili bazı sorunları gideren bir güncelleme alıyor. Ayrıca güncelleme, kullanıcılara önemli bir özelliğe hızlı erişim sağlayan yeni bir sanal düğme sunar. 

Fakat önce şunu söyleyelim ki, bu 20 MB’de yapılan oldukça küçük boyutlu bir güncelleme. TizenHelp Fransa’da bu haftanın başlarında ilk kez tespit edildiğini ancak dünyanın her yerindeki tüm Galaxy Fit birimlerine ulaşması gerektiğini söyledi.

Güncellemenin içeriği göz önüne alındığında, Samsung batarya şarj işleminin algoritmasını ve kararlılığını iyileştirmeye karar vermiş gibi görünüyor. Ayrıca,  Samsung, Galaxy Fit kullanıcılarının belirli bir widget’ta kalp atış hızını hızlı bir şekilde ölçmelerini sağlayan yeni bir sanal düğme ekledi.

Bu güncellemede yer alan değişikliklerin bir kısmının uzun zaman önce ucuz olan GalaxyFit esunulduğundan bahsetmekte fayda var , bu nedenle Samsung’un fitness izleyicisine güç sağlayan yazılımla ilgili bazı şeylerin ayarlanması gerekiyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!