Apple TV ve Apple Music Uygulamaları Microsoft Store’da Görünüyor

Sıradaki içerik:

Apple TV ve Apple Music Uygulamaları Microsoft Store’da Görünüyor

e
sv

Samsung Galaxy Buds 2 Pro Sahipleri Artık 360 Derecelik Sesle Video Kaydedebilir

14 Ocak 2023 12:00

Bu arada Galaxy Watch sahipleri, uzaktan kamera çekimlerini yakınlaştırabilir.

Artık, doğru ekosisteme dalmış olmanız koşuluyla, telefonunuzu kullanarak surround sesli film kaydetmenin kolay bir yoluna sahipsiniz. Samsung, siz video kaydederken 360 derecelik ses kaydı sağlayan Galaxy Buds 2 Pro için bir güncelleme yayınlıyor. Bu, profesyonel surround ile uyuşmasa da (her kulaklıkta bir mikrofon kullanıyorsunuz), bir konser veya yürüyüş sırasında duyduklarınıza dair daha gerçekçi bir izlenim sunabilir.

İlk başta bu özelliği yalnızca bir avuç insan deneyecek. Güncelleme başlangıçta Galaxy Z Flip 4 ve Galaxy Z Fold 4 kullanıcılarına sunuluyor ve “yaklaşan Galaxy akıllı telefonlarına” dahil edilecek. Bir S22 veya başka bir eski donanıma sahipseniz şansınız kalmaz.

Samsung’un akıllı saatleri için yaklaşan bir yükseltme ile daha fazla başarı elde edeceksiniz. Şubat ayında gelecek bir güncelleme, Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch 5 modellerinde Camera Controller uygulamasına yakınlaştırma getirecek. Bir kıstırma hareketi yapın veya çerçeveyi döndürün ve telefonunuzun kamera yakınlaştırmasını bileğinizden uzaktan yönetebilirsiniz. Bir grup fotoğrafını düzgün bir şekilde çerçevelemek için ahizenize geri dönmeniz (veya yaklaşmanız) gerekmeyecek.

Yeni işlevsellik, yalnızca şiddetli bir Samsung adananıysanız hemen faydalı olacaktır. Ancak şirket şüphesiz, daha sıkı entegrasyonun size en yeni telefonlarından daha fazlasını satın almaya teşvik edeceğini umuyor. En azından bir süre için rakiplerden alamayabileceğiniz avantajlar olacak.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!