Apple bazı acil iPhone ve Mac güvenlik yamalarını kullanıma sunuyor

Sıradaki içerik:

Apple bazı acil iPhone ve Mac güvenlik yamalarını kullanıma sunuyor

e
sv

Ryzen Z1 işlemcili ASUS ROG Ally Ağustosta Türkiye’de

26 Temmuz 2023 13:39

Piyasaya çıktığı ilk günden bu yana yoğun talep gören ve segmentinin en popüler cihazı haline gelen ASUS’un el oyun bilgisayarı ROG Ally, AMD Ryzen Z1 Extreme işlemciden sonra Ryzen Z1 işlemcili olarak da satışa sunuluyor. Segmentinin en güçlü oyun el bilgisayarı ROG Ally, yeni işlemcisiyle ağustos ayında Türkiye’de satışa sunulacak. 

ASUS Republic of Gamers’ın (ROG), inanılmaz derecede güçlü yeni Windows 11 oyun el bilgisayarı ROG Ally, satışa sunulduğu günden bu yana segmentinde sınırları yeniden çizmeyi başardı. İlk etapta son teknoloji AMD Ryzen™ Z1 Extreme işlemciyle satışa sunulan Ally, ağustos ayından itibaren AMD Ryzen™ Z1 işlemciyle de oyun severlerin karşısına çıkacak.

 

Avucunuzun içinde Full HD oyun deneyimi

ROG Ally, hareket halindeyken Full HD (FHD) oyun deneyimi sunan ve modern oyunları bile piyasadaki diğer tüm el bilgisayarlarından daha hızlı ve akıcı bir şekilde çalıştırabilen gerçek bir yeni nesil el bilgisayarı olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Windows 11 tarafından desteklenen Ally’de, herhangi bir platformdan herhangi bir oyunu oynayabiliyorken, kutudan çıkar çıkmaz üç aylık Xbox Game Pass Ultimate de oyun severlere sunuluyor.

Ally, AMD’nin yepyeni Ryzen Z1 Serisi işlemcisinden güç alıyor. AMD RDNA 3 mimarisi tabanlı grafiklerle birleştirilmiş “Zen 4” mimarisi üzerine inşa edilen Ryzen Z1’in 6 çekirdekli ve 12 işlem iş parçacıklı her iki modeli de zorlu ve bağımsız oyunlarda mükemmel performans ve çarpıcı görseller için AMD FidelityFX™ Super Resolution ve AMD Radeon Super Resolution yükseltme teknolojilerini destekliyor.

 https://www.asus.com/tr/

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!