Xbox, Oyun Seslerinin Sizi Uyutabileceğini Düşünüyor

Sıradaki içerik:

Xbox, Oyun Seslerinin Sizi Uyutabileceğini Düşünüyor

e
sv

Riot Games, Siber Güvenlik İhlalinin Ardından ‘League of Legends’ Yamasını Erteleyebilir

23 Ocak 2023 09:00

13.2 sürümü için planlanan bazı özellikler Şubat ayına ertelenebilir.

League of Legends ve Valorant’ın arkasındaki stüdyo olan Riot Games, yakın tarihli bir güvenlik ihlalinin kısa vadeli içerik yayın programını etkileyebileceğini söyledi. BleepingComputer tarafından tespit edilen bir tweet’te Riot, Cuma günü geliştirme sistemlerinin hafta başında meydana gelen bir sosyal mühendislik saldırısında ele geçirildiğini açıkladı.

Riot, “Şu anda tüm yanıtlara sahip değiliz, ancak erken iletişim kurmak ve oyuncu verilerinin veya kişisel bilgilerin ele geçirildiğine dair herhangi bir belirti olmadığını size bildirmek istedik” dedi. “Maalesef bu durum, içerik yayınlama yeteneğimizi geçici olarak etkiledi. Ekiplerimiz bir düzeltme üzerinde sıkı bir şekilde çalışırken, bunun birden fazla oyundaki gelecek yama tempomuzu etkilemesini bekliyoruz.”

Stüdyo, kullanılabilir hale geldikçe daha fazla bilgi paylaşma sözü verdi. Cuma günü, League of Legends geliştirme ekibi, olayın MOBA’nın yaklaşan sürüm 13.2 güncellemesini yayınlama yeteneğini etkileyebileceğini söyledi. Bu haftadan önce Riot, yamayı 25 Ocak’ta yayınlamayı planlamıştı. Şimdi, oyunun en popüler şampiyonlarından biri olan Ahri için uzun zamandır beklenen bir sanat ve sürdürülebilirlik güncellemesi de dahil olmak üzere sürümün bazı yönleri, Şubat ayında 13.3 Yaması gelene kadar ertelenebilir. Resmi LoL Twitter hesabı, “Lig ekibi, planlanan ve test edilen denge değişikliklerinin çoğunu zamanında teslim etmek için düzeltebileceklerimizin sınırlarını zorlamak için çalışıyor” dedi.

Riot’un League Studio başkanı Andrei van Roon, “13.2’de olması gereken hiçbir şey iptal edilmeyecek, düzeltilemeyecek şeyleri (örneğin sanat değişiklikleri) daha sonraki bir tarihe taşımamız gerekebilir,” diye ekledi. Riot, Engadget’in olayla ilgili daha fazla bilgi talebine hemen yanıt vermedi. Stüdyodan haber aldığımızda bu makaleyi güncelleyeceğiz.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!