Mısır Kraliçesi Tiye’nin Yaşamı ve Ölümü…

Sıradaki içerik:

Mısır Kraliçesi Tiye’nin Yaşamı ve Ölümü…

e
sv

Redington Türkiye ve (AWS) Amazon Web Services’ten stratejik iş birliği

10 Mayıs 2023 22:01

Redington Türkiye ve Amazon Web Service arasındaki distribütörlük anlaşmasına göre Redington, AWS’nin Türkiye’deki tüm ürünlerinin ve çözümlerinin dağıtımından sorumlu yetkili distribütörü oldu. Bu anlaşma ile Redington, AWS’in iş ortaklığı ağını genişletmekten operasyonel verimliliği artırmaya kadar birçok konuda destek verecek.

Uzun yıllardır bilişim sektöründeki global tecrübesini Türkiye’ye taşıyan, Türkiye’nin köklü katma değerli teknoloji distribütörü Redington, Amazon Web Services (AWS) ile kapsamlı bir distribütörlük anlaşması imzaladı.

2023 yılı başından tarihinden itibaren başlayan bu iş birliğine göre Redington Türkiye, bölgedeki yeni AWS Çözüm Ortakları ile AWS topluluğunu yerel pazarda genişleterek birçok alanda hizmet sunacak. Redington Türkiye aynı zamanda AWS iş ortaklarına pazara giriş fırsatları yaratmak, operasyonel süreçlerini dijitalleştirerek verimliliği artırmak, danışmanlık ve sertifikasyon hizmetleri ile bulut platformunda uzmanlaşmak gibi birçok alanda destek olacaktır.

Dünyanın en kapsamlı ve en yaygın kullanılan bulut platformu olan Amazon Web Services (AWS), dünya çapındaki veri merkezlerinden 200’ün üzerinde tam özellikli hizmet sunuyor. En hızlı büyüyen start up’lar, büyük kuruluşlar ve önde gelen devlet kurumlarının dahil olduğu milyonlarca müşteri; maliyetleri azaltmak, daha çevik olmak ve daha hızlı inovasyon için AWS ürün ve çözümlerini kullanıyor.

Redington’tan, AWS çözüm ortaklarına 4 başlıkta tam destek

Redington Türkiye, iş ortaklarının AWS ile iş süreçlerini başlatmalarını ve büyütmelerini sağlamak için satış öncesi ve sonrası destek, eğitim, pazara giriş stratejileri ve etkinleştirme programları sunacak. Bununla birlikte AWS çözüm ortaklarına, platform geçişleri, son kullanıcı ihtiyaçlarına bağlı olarak yönetilen hizmetler, bulut optimizasyonu ve diğer program ihtiyaçları gibi geniş bir yelpazede teknik uzmanlık sağlayacak. Redington Türkiye, iş ortaklarının faturalama ve operasyon yönetimini üstlenerek olumlu müşteri deneyimlerine odaklanmalarına destek olacak. Son olarak, AWS çözüm ortaklarının, kendilerine sunulan Çözüm Ortağı programlarından ve avantajlarından tam olarak yararlanmasına imkan sağlayacak.

Redington Türkiye Genel Müdürü Cem Borhan, “Redington Türkiye olarak sistem entegratörleri (SI’ler), bağımsız yazılım satıcıları (ISV’ler), yönetilen hizmet sağlayıcılar (MSP’ler), katma değerli satıcılar (VAR’lar), dijital pazarlama şirketleri, donanım şirketleri ve kamu sektörü kuruluşları dahil olmak üzere farklı uzmanlık alanlarında ve farklı büyüklüklerde çok çeşitli işletmeleri destekliyoruz. Küresel çaptaki milyonlarca müşterisi ve on binlerce çözüm ortağıyla en geniş ve en dinamik topluluğa sahip olan AWS’nin tüm ürün ve çözümlerini içeren kapsamlı destek çözümlerimizden bundan sonra AWS çözüm ortağı olan iş ortaklarımız faydalanabilecek. Redington Türkiye olarak AWS iş ortaklarına platformun Türkiye’de sunduğu tüm ürün ve çözümler konusunda destek verecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

 

Redington Türkiye hakkında

1993 yılında kurulan Redington, dünya genelinde 30’dan fazla ülkede hizmet veren, 230’un üzerinde lider markanın dağıtımını ve tedarik zincirini üstlenmiş global bir bilgi teknolojileri firmasıdır. Yıllık 7 milyar doların üzerinde gelire sahip olan grup, Güvenlik’ten Yapay Zeka’ya Büyük Veri’den Nesnelerin İnterneti’ne, Analitik’ten 5G’ye kadar birçok ürün ve çözüm sunmaktadır.

1995 yılında kurulan, bilgi teknolojileri alanında Türkiye’nin en köklü katma değerli distribütörlerinden biri olan ve 2015 yıl sonunda Redington Grup’un bir parçası haline gelen LinkPlus, 2021 yıl başı itibarıyla ismini de değiştirerek Redington Türkiye olarak yoluna devam etmektedir. Redington Türkiye, sadece bilişim alanına odaklanmış, global ve köklü bir şirket olarak hem yerel pazardaki hem de dünyadaki bilgi birikimini ve tecrübelerini Türkiye’deki iş ortaklarının ve son kullanıcı firmaların hizmetine sunmaktadır.

Kuruluşundan bu yana önde gelen kurumsal teknolojilerin distribütörlüğünü yapan firma, her geçen gün distribütörlük ağını genişletip, büyüme potansiyelini arttırmıştır. 2016’da Trend Micro ve Splunk, 2017’de Hitachi, Red Hat, Versa Networks, 2018’de MobileIron, PTC, Veritas, 2019’da Tableau, Corelight, 2020’de Okta, Diamanti, 2021’de Supermicro, Ivanti, Kissflow ve Microstrategy ve son olarak bu yılın başında Broadcom distribütörlüklerini bünyesine katarak büyümesine hızla devam etmiştir.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!