PlayStation Plus, Oyunlarına Harika Bir Özellik Eklemeye Başlayabilir

Sıradaki içerik:

PlayStation Plus, Oyunlarına Harika Bir Özellik Eklemeye Başlayabilir

e
sv

Razer Edge Avuçiçi Oyun Bilgisayarı Nihayet Hem 5G Hem De WiFi Çeşitleriyle Piyasaya Çıkıyor

27 Ocak 2023 13:00

Razer, Steam Deck rakibi el cihazı Razer Edge’i iki versiyonda piyasaya sürdü: WiFi modeli ve 5G modeli. Edge, Android tabanlı bir oyun avuçiçi ve Razer’e göre “dünyanın ilk özel 5G el konsolu”.

Razer Edge, Snapdragon G3x Gen 1 tarafından desteklenmektedir ve 2.400 x 1.080 FHD+ çözünürlüğe ve 144 Hz yenileme hızına sahip 6,8 inç AMOLED ekrana sahiptir. Ayrıca Razer’ın ‘HyperSense’ dokunsal geri bildirimi ve 3,5 mm ses bağlantı noktası içeren Razer Kishi V2 Pro ile birlikte gelir. Ayrıca, yakın zamanda piyasaya sürülen ve uygulamalı olarak kullandığımız ve oldukça mükemmel bulduğumuz RTX 4080 Ultimate abonelik katmanı da dahil olmak üzere Nvidia GeForce Now ile uyumludur.

5G versiyonu, Verizon ile ortaktır ve hem çevrimiçi mağazasında hem de mağaza içi Verizon konumlarında satılmaktadır. Bu arada WiFi sürümü, Razer mağazaları ve Razer’in çevrimiçi mağazası aracılığıyla 399,99 ABD doları karşılığında satın alınabilir. Edge şu anda yalnızca ABD’de kullanılabilir.

Razer daha önce Razer Edge’i 2022’de RazerCon’da ve CES 2023’te sergiledi ve her iki etkinlikte de pek çok ödül aldı. Bu, Razer’ın bir oyun tabletini ilk kez piyasaya sürmesi de değil. 2013 yılında şirket, çok daha yüksek bir fiyat etiketi ile Razer Edge olarak da adlandırılan Windows 8 tabanlı bir avuçiçi oyun bilgisayarı piyasaya sürdü.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!