Bu iki Android uygulamasını hemen şimdi kaldırın!

Sıradaki içerik:

Bu iki Android uygulamasını hemen şimdi kaldırın!

e
sv

PUBG Mobile Lite büyük güncelleme

22 Eylül 2019 19:45

PUBG Mobile Lite büyük güncelleme yeni harita, ödüller ve oyun modları ekler

Tencent ve PUBG Corp. , PUBG Mobile’ın lite versiyonunu başlattıklarından , oyun yeni özellikler ekleyen birkaç önemli güncelleme aldı. Bunun da ötesinde, PUBG Mobile Lite’ın ek bölgelere ulaşması saglandı.

En yeni PUBG Mobile Lite güncellemesi bir kez daha bir dizi iyileştirme ve yeni ücretsiz içerik getiriyor. Bunlardan en önemlisi, PUBG Mobile Lite oyuncularına özel olan Golden Woods haritası. Yağma ve çekim için küçük kasabalara sahip sıkı bir savaş ortamı sunar.

Ayrıca, 1 Ekim’de yeni bir sezon başlayacak ve yeni ödüller zaten eklenmiş olacak ve sezon başladıktan sonra kullanılabilecek. Görevler Menüsü’ne, üstesinden gelenlere değerli ödüller kazandıran yeni zorluklar eklendi.

RPG-7 ile savaşabilecekleri özel bir Savaş modu olan PUBG Mobile Lite oyuncuları için artık yeni bir Arcade Mode mevcut. Ayrıca, klasik PUBG UAZ aracı, yeni silahlarla birlikte (PP19 hafif makineli tüfek, QBZ ve QBU DMR tüfeği) arazilerde taşıma için eklendi.

Şu an için, PUBG Mobile Lite, Güney Asya, Afrika ve Doğu Avrupa’nın çeşitli bölgelerinde bulunan Android kullanıcıları için mevcut, ancak diğer ülkeler de bunu  zamanla alacak.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!