StartGate Türkiye’yi Dünyada Dijital Oyunun Merkezi Yapacak

Sıradaki içerik:

StartGate Türkiye’yi Dünyada Dijital Oyunun Merkezi Yapacak

e
sv

Oyun İncelemesi: Crash Team Rumble

02 Temmuz 2023 12:00

Crash Team Rumble, Crash Bandicoot’un çok farklı bir deneyim sunan çok oyunculu bir platform oyunudur.

Diğer çok oyunculu oyunlardan farklı olarak, düşman ekibin üyelerini alt etmek yerine, onlardan önce 2,000 Wumpa Meyvesi toplamaya yarışıyorsunuz. Bu karışım, ilk bakışta tuhaf gelebilir, ancak oyunun mükemmel harita tasarımı sayesinde oldukça eğlenceli bir şekilde bir araya geliyor. Oyunun lansmandan sonraki bir haftasını oynadıktan sonra Toys for Bob’un Crash Bandicoot’a çok oyunculu yaklaşımının benzersiz ve keyifli olduğunu söyleyebilirim.

Sadece karakter dengesi biraz daha iyileştirilebileceğini düşünüyorum.  Oyundaki 4’e 4 maçlar, efsanevi Crash Bandicoot karakterlerinin takımlar halinde karşı karşıya gelmesini sağlıyor. Şu an için seçebileceğiniz sekiz karakter bulunuyor ve her biri üç ana kategoriye ayrılıyor. Skorcular, elbette, en iyi skor yapabilenlerdir. Diğer kategorilere göre daha fazla Wumpa Meyvesi tutabilirler.

Genellikle onları durdurmaya çalışan düşmanlara karşı iyi savaşabilirler ve genellikle onları köşeye sıkıştırmak zor olabilir. Engelleme yapabilenler skorcuların skor yapmasını engelleme konusunda iyidirler. Destekçiler ise isminden de anlaşılabileceği gibi görevleri takımlarına destek olmaktır. Maçlar ilginç bir akışa sahiptir. İlk olarak, mümkün olduğunca çok Elmas yakalamak ve erken avantajlar oluşturmak için yarışıyorlar.

Sonra tekrar ortaya çıktığında Wumpa, Relic İstasyonları ve Elmaslar üzerinde sürekli savaşlara dönüşürler. Her takımın yaptığı şey genellikle ilk bir dakika veya öyle oynanışın nasıl gittiğine bağlıdır. Takımınız haritanın çoğunu kontrol altına aldıysa, muhtemelen Wumpa avantajınızı nakit yapmak istersiniz; yapmadıysanız, diğer takımın skor yapmasını engellemeye veya büyük bir Relic ödüsü biriktirmeye odaklanmanız gerekebilir.

Her durumda, ilginç kararlar vermek zorundasınız. Epik Relic İstasyonu’na tamamen yatırım yapacak mısınız, yoksa birçok küçük istasyona odaklanacak mısınız? Diğer takım, sizden önce Epik Relic İstasyonu’nu kapmaya çalışıyorsa, yetişmeye mi çalışırsınız yoksa sadece skor yapmaya ve savunmaya mı odaklanırsınız? Ve Elmaslar geri geldiğinde onlar için savaşma derecesine ne kadar bağlısınız?

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!