Yakın zamanda uygun fiyatlı bir Google Pixel telefon beklemeyin

Sıradaki içerik:

Yakın zamanda uygun fiyatlı bir Google Pixel telefon beklemeyin

e
sv

OnePlus Watch 2’nin önümüzdeki yıl piyasaya sürüleceği söyleniyor

08 Ekim 2023 22:44

2021’de piyasaya sürülen OnePlus Watch’u ve ertesi yıl Hindistan’da piyasaya sürülen uygun fiyatlı OnePlus Watch Nord’u hatırlayabilirsiniz – ve bu yıl bir OnePlus giyilebilir cihazı olmamasına rağmen, OnePlus Watch 2’nin 2024’te gelebileceği görülüyor.

Bu haber, düzenli tüyo veren Max Jambor’dan (9to5Google aracılığıyla) geliyor ve saatin selefi gibi yuvarlak bir yüz kullanacağını ve orijinalinden “daha iyi” olacağını söylüyor – iki yıllık bir aradan sonra gerçekten de bunu beklersiniz.

Geçen yıl OnePlus Watch 2’den bahsedildiğini duymuştuk, ancak o zamanlar 2022’de bir noktada piyasaya sürülmesi planlanıyordu. Belli ki bu gerçekleşmedi ya da belki de OnePlus Watch 2 ile OnePlus Watch Nord arasında bir karışıklık oldu.
Hindistan dışında hiçbir zaman piyasaya sürülmeyen OnePlus Watch Nord, Apple Watch tarzında kare bir yüz kullanıyordu, ancak bu sızıntıya dayanarak OnePlus’ın ana akıllı saat serisi için aynı dairesel tasarıma bağlı kalacağı görülüyor.
2024’te piyasaya çıkacağı ve yuvarlak bir saat yüzüne sahip olacağı tahminleri dışında, OnePlus Watch 2 hakkında ne tasarımı ne de dahili özellikleri açısından çok fazla şey bilmiyoruz.

Bir soru, giyilebilir cihazın orijinali gibi OnePlus Watch OS’yi mi çalıştıracağı yoksa Wear OS’ye mi geçeceği – Oppo akıllı saatler Wear OS çalıştırıyor ve Oppo ve OnePlus bu noktada neredeyse aynı şirket.

Orijinal OnePlus Watch’un “şık görünümünü ve bir haftalık pil ömrünü” ve düşük fiyatını överken, OnePlus Watch OS nedeniyle akıllı saat için çok az sayıda üçüncü parti uygulama bulunmasından duyduğumuz hayal kırıklığını da belirtmiştik.

Umarız OnePlus Watch 2 gün ışığına çıktığında, geliştirilmesi gereken tüm alanlarda gelişme gösterir. Belki de yılın başında OnePlus 12 ile birlikte piyasaya çıktığını bile görebiliriz.

 

 

Daha fazla haber için;

Samsung Galaxy Ring, Galaxy Z Fold 6 ile birlikte piyasaya sürülebilir

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!