‘Dead Space’, Yeni Kriterlerle Yeniden Yapılıyor

Sıradaki içerik:

‘Dead Space’, Yeni Kriterlerle Yeniden Yapılıyor

e
sv

OnePlus, İlk Tabletini Gelecek Ayın Resmi Açıklamasından Önce Sunuyor

27 Ocak 2023 10:30

OnePlus Pad, ortalanmış bir arka kameraya ve “Halo Green” kaplamaya sahiptir.

Bir OnePlus tablet yolda. Yaklaşan OnePlus Pad’in “Halo Green” rengini ve alışılmadık bir kamera yerleşimini gösteren yeni bir resmi görüntüsü ortaya çıktı. Tabletin, 7 Şubat’taki bir etkinlikte OnePlus 11 5G ve Buds Pro 2 ile birlikte piyasaya sürüleceği bildiriliyor.

OnePlus’ın resmi Hindistan web sitesinde yayınlanan tek görüntü, ortalanmış bir arka kamera ile yeşil bir yüzey ortaya koyuyor. Bildirildiğine göre bombeli (eski iPad’ler gibi hafifçe eğimli) çerçeveli bir alüminyum alaşımlı gövde. Etkileyici bir şekilde gösterişli bir pazarlama metninde OnePlus, yeşil rengin “hayatın canlılığını uzayın enginliğiyle harmanladığını” söyledi. Ne yazık ki, diğer renk seçenekleri, tam özellikler veya fiyatlandırma hakkında henüz bir bilgimiz yok.

Görüntü seviyelerini ayarladıktan sonra tabletin dar çerçevelerini ve ortalanmış ön kamerasını daha iyi görebilirsiniz:

Bu yıl Android tabletler için bir rönesans olabilir. Google, OnePlus’ın yakında çıkacak listesine ek olarak Pixel Tablet’ini 2022’deki iki etkinlikte tanıttı. Bu yıl piyasaya çıkacak olan cihaz, en yeni amiral gemisi telefonlarından Tensor G2 çipini çalıştırırken bir hoparlör tabanına bağlanacak. Google’ın yalnızca iki yıl sonra 2020’de kullanımdan kaldırdığı talihsiz Pixel Slate’i takip edecek. Tüketici tablet pazarına Apple’ın iPad’i hakimdir ve Samsung ve Amazon en popüler Android çalışan alternatifleri sunar.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!