Fitty ile Üyeliksiz Spor Salonu Deneyimi: Spor Yaptığın Kadar Öde

Sıradaki içerik:

Fitty ile Üyeliksiz Spor Salonu Deneyimi: Spor Yaptığın Kadar Öde

e
sv

Netflixten Büyük Yenilik

25 Temmuz 2023 14:34

Netflix, telefonunuzda, izlemeye değer şovları ve filmleri bulmayı çok daha kolay hale getirdi. 

Netflix mobil uygulaması, yeni bir özellik olan My Netflix’e kavuşuyor ve bu özellik şimdi iOS uygulamasında da mevcut.

Önümüzdeki birkaç hafta içinde Android’e gelecek ve Netflix TV’ler gibi diğer platformlara geleceğini belirtmese de, şüphesiz eninde sonunda bu platformlarda da görünecek. 

My Netflix, İndirilenler sekmesinin yerini almıştır. İndirdikleriniz yine orada olacak, ancak yeni sekme aynı zamanda izlediklerinizi paylaşmanıza ve en iyi Netflix dizileri ile en iyi Netflix filmlerinden daha fazlasını bulmanıza yardımcı olarak  Netflix’i daha fazla kişiselleştirilmiş bir içerik olarak bizlere sunuyor.  

My Netflix nedir ve neden oradadır? 

Resmi Netflix blogunda yazan Editör Chao, My Netflix’in “ne izlemek istediğinizi seçmenize yardımcı olacak kolay kısayollarla size göre tasarlanmış tek adres” olduğunu söyledi. 

Ve devamında ise ; “Küresel olarak iOS ve Android’deki bu yeni ayrılmış alanda, indirdiklerinizi (ör. o uzun uçuş için uzun süreli diziler ve bölümleri), beğendiğiniz TV dizilerini ve filmleri, Listem’e kaydettiğiniz şovları ve filmleri bulabilirsiniz.

Fikir şu ki, My Netflix ile ne kadar çok etkileşime girerseniz, Netflix’im sekmesi o kadar kişisel hale gelecek. Böylece, yaklaşan şovların hatırlatıcılarına ve fragmanlarını izlediğiniz şovlara bağlantılara ek olarak, izlediğiniz, beğendiğiniz ve başkalarıyla paylaştığınız şovlara göre ana sayda akışında daha fazla şey önermeye başlayacak. 

Yeni özellik bugün iOS uygulamasında kullanıma sunuldu ve Netflix, Ağustos 2023’ün başlarında Android sürümünde olacağını vaat ediyor.  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!